muve swap

muve swap
 
 
 
 
 
Zła nazwa użytkownika lub hasło!
 
  zapamiętaj mnie
 
nie pamiętam hasła Zaloguj Nie mam jeszcze konta
 
 

ZGŁOŚ POST DO MODERACJI

Adres url posta

ANULUJ WYŚLIJ  
 

Forum /

o grach
POWRÓT DO FORUM
 
Poniższy post pochodzi z wątku o nazwie: XCOM
 
 
Odpowiedź na posta adam.gajda (2012-10-12, 11:25:42)

Witam,

 

napiszę może tutaj, bo z tą grą narobiło się trochę problemów.

 

Na stronach muve.pl jest kilkakrotnie powtarzana informacja, że gra jest dostępna w preloadzie. Za pośrednictwem poczty elektronicznej Michał Godlewski poinformował mnie jednak, że to może nie być możliwe. Na chwilę obecną jest już to nie ważne, ponieważ przynajmniej teoretycznie, premiera już się odbyła.

 

Piszę o teoretycznej premierze, ponieważ pomimo zakupu wersji digital dalej nic nie dostałem. Ani XComa, ani Cywilizacji. Zakładam, że jest to zwiazane z wczorajszą awarią sklepu. Zamówienie ma charakter potwierdzonego, ale nie zrealizowanego. Zaznaczę, że grę kupiłem/opłaciłem już bardzo dawno temu i przed kilkoma dniami z pomocą pana Godlewskiego zmieniłem tylko zamówienie z pudełkowego na elektroniczne. Zamiast skrócenia czasu dostawy produktu, wyszło mi wydłużenie.

 

Na maila pewnie dostanę odpowiedź dopiero w poniedziałek, ale majac na uwadze fakt, że poza weekendami na granie czasu raczej mało, prosiłbym o przyjrzenie się tej sprawie. Do tego, adresat darmowej kopii Cywilizacji czeka na nią z niecierpliwością - obiecałem ją dzieciakowi już jakiś czas temu ;)

Panie Adamie, w nawiązaniu do rozmowy - klucze są już na Pana mailu.

 

pozdrawiam,

Adam Wróblewski

url
 
 
 
 
Copyright © 2011 by Cenega Poland Sp. z o.o. All rights reserved.
Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet
anon.
Nick
   

ładowanie
okna chat