muve swap

muve swap

Zła nazwa użytkownika lub hasło!

zapamiętaj mnie

nie pamiętam hasła Zaloguj Nie mam jeszcze konta

ZGŁOŚ POST DO MODERACJI

Adres url posta

ANULUJ WYŚLIJ  

Forum /

o grach
POWRÓT DO FORUM

Temat: "Kings Bounty Wojownicy Północy"
Odpowiedz w tym wątku

ZAMKNIJ

Odpowiedź na posta 1cohen20 (2012-12-04, 08:14:30)

Ponawiam moje pytanie z soboty dotyczące wersji digital Kings Bounty. Gdzie znajduje sie zawortość DLC Valhalla czyli tapety i artworki z gry? Pozdrawiam.

Dziś rano otrzymaliśmy pulę kluczy do Steam odblokowujących dodatkową zawartość. Za kilka minut otrzyma go Pan mailem.

url

Ponawiam moje pytanie z soboty dotyczące wersji digital Kings Bounty. Gdzie znajduje sie zawortość DLC Valhalla czyli tapety i artworki z gry? Pozdrawiam.

url

Odpowiedź na posta bafom3t (2012-12-02, 18:38:04)

dziekuje za odpowiedz.

rozumiem ze wersja pudelkowa tez wymaga steam do aktywacji i kod jest w pudelku ?

Nie ma sprawy. Dokładnie tak to wygląda, pudełko zawiera kod Steam.

url

Odpowiedź na posta Muve.pl (2012-11-30, 12:14:33)

Witam,

Można na wersję pudełkową gry.

dziekuje za odpowiedz.

rozumiem ze wersja pudelkowa tez wymaga steam do aktywacji i kod jest w pudelku ?

url

Odpowiedź na posta 1cohen20 (2012-12-01, 08:31:16)

Witam . Mam pytanie dotyczące dodawanego DLC Valhalla do wersji cyfrowej Kings Bounty. Gdzie mianowicie znajdują sie te artworki i tapety na pulpit. W katalogu ze ściągniętą grą ich nie ma (ściągałem przez Muve Downloader), ani w katalogu steam gdzie gra tez jest zainstalowana ich nie znalazłem, na stronie Steam jest zakładka DLC, ale tam pisze brak zawarartości do pobrania. Nie wiem jak to jest z zestawem zbroi bo jeszcze niewiele przeszedłem gry. Więc stąd moje pytanie czy napewno to DLC mi się aktywowało? Pozdrawiam.

Update: Najmocniej Pana przepraszam, ale obawiam się, że wcześniej niż w poniedziałek nie odpowiem Panu na pytanie o dodatki - próbowałem je odnaleźć po samodzielnym zakupieniu gry, niestety będę musiał skonsultować to z kolegą od muve digital. Raz jeszcze przepraszam i proszę o cierpliwość.

Witam,

właśnie to sprawdzamy, jeszcze dziś przekażemy Panu informację.

data ostatniej edycji: 2012-12-01, 18:25:31
url

Witam . Mam pytanie dotyczące dodawanego DLC Valhalla do wersji cyfrowej Kings Bounty. Gdzie mianowicie znajdują sie te artworki i tapety na pulpit. W katalogu ze ściągniętą grą ich nie ma (ściągałem przez Muve Downloader), ani w katalogu steam gdzie gra tez jest zainstalowana ich nie znalazłem, na stronie Steam jest zakładka DLC, ale tam pisze brak zawarartości do pobrania. Nie wiem jak to jest z zestawem zbroi bo jeszcze niewiele przeszedłem gry. Więc stąd moje pytanie czy napewno to DLC mi się aktywowało? Pozdrawiam.

url

Odpowiedź na posta bafom3t (2012-11-30, 11:09:00)

witam

czy na powyzsza gre King's Bounty: Wojownicy Północy

mozna wykorzystac kod 40% znizki na gry PC przez 30 dni ?

Witam,

Można na wersję pudełkową gry.

url

witam

czy na powyzsza gre King's Bounty: Wojownicy Północy

mozna wykorzystac kod 40% znizki na gry PC przez 30 dni ?

data ostatniej edycji: 2012-11-30, 11:10:34
url

Odpowiedź na posta quartis (2012-11-29, 22:34:18)

Jutro premiera. Kiedy będą wysyłane wersje pudełkowe?

Witam,

wczoraj wyszły od nas zamówienia z przesyłką kurierską, dziś jeszcze nadamy przesyłki do paczkomatu.

url

Jutro premiera. Kiedy będą wysyłane wersje pudełkowe?

url

Odpowiedź na posta 1cohen20 (2012-11-28, 18:25:13)

Muszę przyznać, że zaskoczyliście mnie pozytywnie. Wersja cyfrowa Kings Bounty Wojownicy Północy została udostępniona dwa dni przed premierą. No w końcu będę mógł zobaczyć kolejną odsłonę serii. Gra pobiera się bez problemów z niemal maksymalną prędkością mojego łącza.

Pozdrawiam.

Dziękujemy za uznanie i życzymy udanej zabawy z ulubioną serią! :)

url

Muszę przyznać, że zaskoczyliście mnie pozytywnie. Wersja cyfrowa Kings Bounty Wojownicy Północy została udostępniona dwa dni przed premierą. No w końcu będę mógł zobaczyć kolejną odsłonę serii. Gra pobiera się bez problemów z niemal maksymalną prędkością mojego łącza.

Pozdrawiam.

data ostatniej edycji: 2012-11-28, 18:25:36
url

Dzieki za odpowiedz. No nic pozostaje tylko czekac. Powodzenia w dalszych pracach nad szybkim wprowadzeniem gry do sprzedazy. Pozdrawiam

url

Odpowiedź na posta 1cohen20 (2012-11-22, 09:32:08)

Mija powoli miesiąc od premiery światowej nowego Kings Bounty, a u was w sklepie nadal brak daty premiery. Nie wiem co sprawia wam takie trudności w tłumaczeniu, skoro dodano zaledwie jedną rasę wikingów, trochę nowych artefaktów i kilka innych rzeczy. Nawet jeśli inne jednostki mają zmiany w umiejętnościach to i tak jest tego niewiele. Przecież wiekszość tłumaczenia jak: opis jednostek, umiejętności, zaklęć czy artefaktów można wziąć z poprzednich części, bo chyba zmian wielkich tu nie ma. Jest co prawda trochę nowych rzeczy, ale chyba nie jest ich aż tak dużo. Wg. informacji z Gry-Online premiera ma być 30 listopada, więc chciałbym zapytać jakie są szanse, że tej daty dotrzymacie?

My jako sklep zajmujemy się sprzedażą gry i korzystamy z informacji dystrybutora, a data premiery nie jest jeszcze przezeń potwierdzona, stąd jej nie podajemy.

Zapewniam jednak, że lokalizacja jest o wiele bardziej skomplikowana i długotrwała niż "wzięcie nazw z poprzednich części i przetłumaczenie jednej rasy" - to złożony proces wymagający współpracy z wydawcą, przeprowadzenia testów oraz certyfikacji, co siłą rzeczy musi trwać jakiś czas.

url

Mija powoli miesiąc od premiery światowej nowego Kings Bounty, a u was w sklepie nadal brak daty premiery. Nie wiem co sprawia wam takie trudności w tłumaczeniu, skoro dodano zaledwie jedną rasę wikingów, trochę nowych artefaktów i kilka innych rzeczy. Nawet jeśli inne jednostki mają zmiany w umiejętnościach to i tak jest tego niewiele. Przecież wiekszość tłumaczenia jak: opis jednostek, umiejętności, zaklęć czy artefaktów można wziąć z poprzednich części, bo chyba zmian wielkich tu nie ma. Jest co prawda trochę nowych rzeczy, ale chyba nie jest ich aż tak dużo. Wg. informacji z Gry-Online premiera ma być 30 listopada, więc chciałbym zapytać jakie są szanse, że tej daty dotrzymacie?

data ostatniej edycji: 2012-11-22, 09:34:55
url

POWRÓT DO FORUM

Copyright © 2011 by Cenega Poland Sp. z o.o. All rights reserved.
Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet
anon.
Nick

ładowanie
okna chat