muve swap

muve swap

Zła nazwa użytkownika lub hasło!

zapamiętaj mnie

nie pamiętam hasła Zaloguj Nie mam jeszcze konta

ZGŁOŚ POST DO MODERACJI

Adres url posta

ANULUJ WYŚLIJ  

Forum /

o grach
POWRÓT DO FORUM

Temat: "kupno gry"
Odpowiedz w tym wątku

ZAMKNIJ

Odpowiedź na posta szydlowski16 (2013-10-01, 15:13:47)

Witam.

Jest jakas mozliwosc zakupienia gry bedac za granica ? czy jesli ktos z polski mi kupi to gra/klucze beda dzialac za granica ? 

Prosze o szybka odpowiedz dziekuje!

Witam, nie ma możliwości kupowania gier przebywając za granicą. Dodatkowo większa częśc kluczu ze względu na realizacje może nie dzialać poza granicami kraju.

pozdrawiam,

url

Mi klucze z USA w Polsce działają normalnie, a kumplowi nie działają Polskie klucze w USA.

url

Dziekuje za odpowiedz. 

Moze jest tu osoba ktora miala podobny problem ;p ? i klucze z polski dzialaja po za granicami kraju ? hmm ? 

Chcialbym kupic teraz promocyjna serie cod'a fajne ceny ... wydac kilkanascie zl a tyle samo euro troszke roznica jest ;| 

url

Odpowiedź na posta szydlowski16 (2013-10-01, 15:13:47)

Witam.

Jest jakas mozliwosc zakupienia gry bedac za granica ? czy jesli ktos z polski mi kupi to gra/klucze beda dzialac za granica ? 

Hej,

W naszym sklepie nie można kupować gier spoza terenu Polski. To dlatego, że obowiązują nas umowy z wydawcami gier. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie proponować czasem promocyjne ceny.

Nie gwarantujemy także, że gry będą działać za granicą.

Pozdrawiam,

Marcin

url

Witam.

url

POWRÓT DO FORUM

Copyright © 2011 by Cenega Poland Sp. z o.o. All rights reserved.
Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet
anon.
Nick

ładowanie
okna chat