muve swap

muve swap

Zła nazwa użytkownika lub hasło!

zapamiętaj mnie

nie pamiętam hasła Zaloguj Nie mam jeszcze konta

ZGŁOŚ POST DO MODERACJI

Adres url posta

ANULUJ WYŚLIJ  

Forum /

o grach
POWRÓT DO FORUM

Temat: "Max Payne 3"
Odpowiedz w tym wątku

ZAMKNIJ

Odpowiedź na posta dawid.haka (2012-11-23, 21:04:12)

W zaistniałej sytuacji sprawa ma się tak, że jest to... "Szczęście w nieszczęściu", zapłaciłem tej "zacnej" firmie za produkt (tak naprawdę otrzymałem klucz-dzięki!), który kupiłem za 25 PLN a nie za 125 PLN. Pewnie większość osób nie odzywa się nawet bo machnęli na to ręką, ale nie może tak być, nie dajmy się zwariować, tego nie można tłumaczyć tym, że nagle cała Polska i pół UE zakupiły prdukt i wszyscy stoją w kolejakch bądź termin 100% bez przerw maja na 10 stycznia 2013... Poleciłem Max Payn`a III moim znajomym, powiem szczerze, że słabo to wyszło ze znanych klientom przyczyn. Ja i moi znajomi nie planujemy już zakupów na tej platformie, brak tu profesjonalizmu i myslenia = Sklep zrobił promocję, która przekroczyła ich oczekiwania o *ileś tam razy", radzą jak zwiększyć transfer i w kilku przypadkach u Klientów mamy transfery rzędu BLABLA (śmieszne).

2 dni ściągania z prędkością 10 kB/S, komputer został wyłączony i jestem w kolejce... HAHAHAHA, takiej lipy dawno nikt nie odstawił. Dobrz, że chociaż wiarygodny klucz dostałem za 25 PLN. Pozdrawiam wytrwałych, za miesiąc Święta, może zagracie w mam nadzieję fajną grę.

POZDR

Witam,

raz jeszcze przepraszamy za zaistniałe komplikacje - ostatnie dni to praca non-stop w poszukiwaniu rozwiązania problemu, który, jak podkreślaliśmy, dotyczył tylko niektórych użytkowników. W tym momencie jesteśmy przekonani, że znamy przyczynę niskich transferów u niektórych klientów i wraz z naszymi programistami pracujemy nad jej wyeliminowaniem, co powinno nastąpić zaraz po weekendzie. Nie do końca udaną promocję na pewno zrekompensujemy po wielokroć i przy następnych dużych zakupach w muve digital taki problem nie powinien w ogóle wystąpić.

Pozdrawiamy i prosimy o trochę cierpliwości!

url

Odpowiedź na posta slaweksyt (2012-11-23, 17:12:13)

witam. Pobralem gre bez problemu zainstalowalem gre juz chyba 4 razy a kto to robil chociaz raz to wie ile to trwa iiii...niestety za kazdym razem jest blad podczas wszelkiego rodzaju prob uruchomienia gry, ktora poprostu sie wiesza, wiesza sie tuz po zalogowani do SC jedyne co mozna zrobic to podziwiac menu gry i na tym koniec!

Czy ktos ma podobne problemy? mysle ze tak, a moze jest ktos kto sobie z tym poradzil, jak narazie mam wrazenie ze kupno gry jest strata pieniedzy i czasu, ktos moze powiedziec ze 25zl to niewiele:) a i owszem ale takich osob jak ja jest pewnie wiele, nie wiem co mam z tym zrobic bo czuje sie jak narazie niezle oszukany i zawiedziony :(

Witam,

nie otrzymaliśmy innych takich zgłoszeń, zatem jest to prolem techniczny samej gry, która na każdym komputerze działa (lub nie działa) inaczej w zależności od konfiguracji sprzętowej, wersji systemu operacyjnego, sterowników, peryferiów i setek innych czynników.

Proszę podesłać na serwis@muve.pl zgłoszenie błędu, koledzy z Pomocy Technicznej na pewno postarają się pomóc. Szczegółowa instrukcja dotycząca zawartości zgłoszenia znajduje się na www.cenega.pl/pomoc-techniczna.

url

Zawsze możecie pobrać z Warezu/torrenta instalator. Szybciej pójdzie (np. przez konta hostingowe, do których i tak większość z Was na pewno ma premium wykupione), po czym możecie zainstalować grę używając zakupionego klucza... Wszystko powinno działać i nie musicie narzekać, że się pobrać nie da. To tylko instalator, a ten od dawna na sieci wisi... ;)

data ostatniej edycji: 2012-11-24, 18:00:37
url

Odpowiedź na posta slaweksyt (2012-11-23, 17:12:13)

witam. Pobralem gre bez problemu zainstalowalem gre juz chyba 4 razy a kto to robil chociaz raz to wie ile to trwa iiii...niestety za kazdym razem jest blad podczas wszelkiego rodzaju prob uruchomienia gry, ktora poprostu sie wiesza, wiesza sie tuz po zalogowani do SC jedyne co mozna zrobic to podziwiac menu gry i na tym koniec!

Czy ktos ma podobne problemy? mysle ze tak, a moze jest ktos kto sobie z tym poradzil, jak narazie mam wrazenie ze kupno gry jest strata pieniedzy i czasu, ktos moze powiedziec ze 25zl to niewiele:) a i owszem ale takich osob jak ja jest pewnie wiele, nie wiem co mam z tym zrobic bo czuje sie jak narazie niezle oszukany i zawiedziony :(

W zaistniałej sytuacji sprawa ma się tak, że jest to... "Szczęście w nieszczęściu", zapłaciłem tej "zacnej" firmie za produkt (tak naprawdę otrzymałem klucz-dzięki!), który kupiłem za 25 PLN a nie za 125 PLN. Pewnie większość osób nie odzywa się nawet bo machnęli na to ręką, ale nie może tak być, nie dajmy się zwariować, tego nie można tłumaczyć tym, że nagle cała Polska i pół UE zakupiły prdukt i wszyscy stoją w kolejakch bądź termin 100% bez przerw maja na 10 stycznia 2013... Poleciłem Max Payn`a III moim znajomym, powiem szczerze, że słabo to wyszło ze znanych klientom przyczyn. Ja i moi znajomi nie planujemy już zakupów na tej platformie, brak tu profesjonalizmu i myslenia = Sklep zrobił promocję, która przekroczyła ich oczekiwania o *ileś tam razy", radzą jak zwiększyć transfer i w kilku przypadkach u Klientów mamy transfery rzędu BLABLA (śmieszne).

2 dni ściągania z prędkością 10 kB/S, komputer został wyłączony i jestem w kolejce... HAHAHAHA, takiej lipy dawno nikt nie odstawił. Dobrz, że chociaż wiarygodny klucz dostałem za 25 PLN. Pozdrawiam wytrwałych, za miesiąc Święta, może zagracie w mam nadzieję fajną grę.

POZDR

url

gdyby udało mi sie sciagnac ta gre (ciagle mi sie muve wiesza i musze zaczyanc od nowa)  to też pewnie bym miał problem z odpaleniem gry:) Wiec poddaje się, poczekam tydzien/dwa może cos sie zmieni.

url

url

POWRÓT DO FORUM

Copyright © 2011 by Cenega Poland Sp. z o.o. All rights reserved.
Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet
anon.
Nick

ładowanie
okna chat