muve swap

muve swap

Zła nazwa użytkownika lub hasło!

zapamiętaj mnie

nie pamiętam hasła Zaloguj Nie mam jeszcze konta

ZGŁOŚ POST DO MODERACJI

Adres url posta

ANULUJ WYŚLIJ  

Forum /

o grach
POWRÓT DO FORUM

Temat: "Max Payne 3 - zmiana języka"
Odpowiedz w tym wątku

ZAMKNIJ

Odpowiedź na posta matimasiu (2012-11-28, 17:30:06)

Marcin Kozlowski, przy sciaganiu aktualizacji do maksa wszystkie pliki Ci sie sciagnely? Bo u mnie przy ostatnioej wyskoczyl blad ze latka jest uszkodzona. Wzialem sciagnalem ze strony rockstara ta latke zainstalowalem maks sie uruchamia lgouje sie na social cluba i gre crashuje po zalogowaniu sie i wcisnieciu klawisza enter. Ktoś miał taki problem, wie co zrobic? Chwytalem sie roznych rad ktore sa spisane na forum rockstara, ale nic nie pomaga, z gory dziekuje za pomoc

Opisz proszę dokładnie problem na serwis@cenega.com, dołączając raport dxdiag (instrukcja jego wykonania na stronie www.cenega.pl/pomoc-techniczna), koledzy z Działu Pomocy Technicznej na pewno postarają się pomóc.

url

Marcin Kozlowski, przy sciaganiu aktualizacji do maksa wszystkie pliki Ci sie sciagnely? Bo u mnie przy ostatnioej wyskoczyl blad ze latka jest uszkodzona. Wzialem sciagnalem ze strony rockstara ta latke zainstalowalem maks sie uruchamia lgouje sie na social cluba i gre crashuje po zalogowaniu sie i wcisnieciu klawisza enter. Ktoś miał taki problem, wie co zrobic? Chwytalem sie roznych rad ktore sa spisane na forum rockstara, ale nic nie pomaga, z gory dziekuje za pomoc

url

@raven32

Wielkie dzięki - stworzenie skrótu podziałało :) Od 8 rozdziału będę się juz cieszyć naszym ojczystym językiem ;)

url

Odpowiedź na posta raven32 (2012-11-25, 10:46:18)

In the main folder, open the file commandline.txt using Notepad. If the file is not there, create it. Then add one of the following lines to change the language of Max Payne 3:[12]

-language english
-language french
-language italian
-language german
-language spanish
-language russian
-language portuguese
-language polish

If this doesn't work, create a shortcut to the Launcher (PlayMaxPayne3.exe), right-click on the shortcut, select Properties and add one of the above lines to the target field. Your target field should look something like this afterwards:

"C:\%YourGameDirectory%\Max Payne 3\PlayMaxPayne3.exe" -language english 

Należy pamiętać, że jeżeli w systemie mamy ukryte rozszerzenia znanych plików, to plik trzeba nazwać
 commandline, system sam nada rozszerzenie .txt. Jeżeli tak nie zrobimy, powstanie plik commandline.txt.txt
 i powyższy sposób nie zadziała.

Bardzo dobra uwaga z autmatycznie wstawianym rozszerzeniem .txt - prosimy zwrócić uwagę (odkrywając wcześniej w Windowsie rozszerzenia plików), czy plik nie nazywa się commandline.txt.txt.

url

In the main folder, open the file commandline.txt using Notepad. If the file is not there, create it. Then add one of the following lines to change the language of Max Payne 3:[12]

-language english
-language french
-language italian
-language german
-language spanish
-language russian
-language portuguese
-language polish

If this doesn't work, create a shortcut to the Launcher (PlayMaxPayne3.exe), right-click on the shortcut, select Properties and add one of the above lines to the target field. Your target field should look something like this afterwards:

"C:\%YourGameDirectory%\Max Payne 3\PlayMaxPayne3.exe" -language english 

Należy pamiętać, że jeżeli w systemie mamy ukryte rozszerzenia znanych plików, to plik trzeba nazwać
 commandline, system sam nada rozszerzenie .txt. Jeżeli tak nie zrobimy, powstanie plik commandline.txt.txt
 i powyższy sposób nie zadziała.

data ostatniej edycji: 2012-11-25, 10:47:12
url

Dziwne, według naszych informacji zmiana w pliku txt powinna wystarczyć... proszę zwrócić się na serwis@muve.pl, koledzy z pomocy technicznej spróbują znaleźć rozwiązanie.

url

Odpowiedź na posta wroo_muve.pl (2012-11-24, 15:43:01)

Witam,

Panie Marcinie sam instalaror gry powinien być od razu po polsku. Czy ustawienia regionalne Pana Windowsa są po polsku?

Mam angielskiego W7 64bit ale wszystkie ustawienia regionalne zmienione sa na Polskę. Niech Pan nie mówi, że z tego powdu gra będzie tylko po angielsku.... Kupiłem grę w polskiej wersji językowej. Kto wymyślił aby gra była zalezna od systemu?!?

Próbowałem wymusić polski - w głównym katalogu gry stworzyłem plik "commandline.txt" i w nim wpis "-language polish". Nic to jednak nie dało. Moze źle to robię...

Jak moge zmienić język?

data ostatniej edycji: 2012-11-24, 20:44:23
url

Odpowiedź na posta marcin_kozlowski (2012-11-24, 13:54:33)

Witam,

Po wielkich problemach z ściągnięciem MP3, dziś w końcu osiągnąłem sukces. Gre zainstalowałem ale nie ma opcji zmiany języka. Ktoś wie jak to zrobić?

Pozdrawiam

Witam,

Panie Marcinie sam instalaror gry powinien być od razu po polsku. Czy ustawienia regionalne Pana Windowsa są po polsku?

url

Witam,

Po wielkich problemach z ściągnięciem MP3, dziś w końcu osiągnąłem sukces. Gre zainstalowałem ale nie ma opcji zmiany języka. Ktoś wie jak to zrobić?

Pozdrawiam

url

POWRÓT DO FORUM

Copyright © 2011 by Cenega Poland Sp. z o.o. All rights reserved.
Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet
anon.
Nick

ładowanie
okna chat