muve swap

muve swap
 
 
 
 
 
Zła nazwa użytkownika lub hasło!
 
  zapamiętaj mnie
 
nie pamiętam hasła Zaloguj Nie mam jeszcze konta
 
 

ZGŁOŚ POST DO MODERACJI

Adres url posta

ANULUJ WYŚLIJ  
 

Forum /

na każdy temat
POWRÓT DO FORUM
 
Temat: "Regulamin"
Odpowiedz w tym wątku
 
 
ZAMKNIJ
 
 
 
 

REGULAMIN FORUM


1.    W ramach serwisu  www.forum.muve.pl dla użytkowników udostępnione jest forum pozwalające na umieszczenie przez nich opinii dotyczących Transakcji oraz innych użytkowników, którzy biorą w nich udział.

2.    Do korzystania z forum uprawnieni są jedynie użytkownicy zarejestrowani i posiadający wsplne konto w serwisach www.muve.pl, www.sklep.muve.pl, www.swap.muve.pl i www.forum.muve.pl

3.    Językiem komunikacji na forum jest język polski lub angielski.

4.    Użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za treść opinii umieszczonych na forum. Cenega Poland nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii umieszczonych na forum.

5.    Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum opinii o treści sprzecznej z przepisami prawa, w tym w szczególności opinii o charakterze obraźliwym mogących naruszyć dobra osobiste użytkowników oraz osób trzecich, jak również wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc i pornografię. Ponadto nie jest dopuszczalne na forum umieszczanie opinii sprzecznych z zasadami współżycia społecznego oraz dobrymi obyczajami.

6.    Niedopuszczalne jest umieszczanie opinii zawierających dane kontaktowe użytkowników inne niż przypisane do ich konta, jak również zawierających adresy stron internetowych lub treści o charakterze reklamowym. Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum danych osobowych osób trzecich. Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum jakichkolwiek ogłoszeń.

7.    Cenega Poland uprawniona jest do edytowania i usuwania opinii sprzecznych z postanowieniami niniejszego Regulaminu.

8.    W razie powtarzających się przypadków naruszenia postanowień niniejszego regulaminu Cenega Poland uprawniona jest do usunięcia konta użytkownika.

 

data ostatniej edycji: 2012-11-08, 10:06:18

Gra to życie, życie to gra!

 

 

url
 
 
 
POWRÓT DO FORUM
 
 
Copyright © 2011 by Cenega Poland Sp. z o.o. All rights reserved.
Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet
anon.
Nick
   

ładowanie
okna chat