muve swap

muve swap

Zła nazwa użytkownika lub hasło!

zapamiętaj mnie

nie pamiętam hasła Zaloguj Nie mam jeszcze konta

ZGŁOŚ POST DO MODERACJI

Adres url posta

ANULUJ WYŚLIJ  

Forum /

o sprzęcie
POWRÓT DO FORUM

Temat: "XBOX 360 4GB + Far Cry 3 (Zestaw)"
Odpowiedz w tym wątku

ZAMKNIJ

Odpowiedź na posta Morison90 (2012-11-25, 20:08:43)

Paweł---> Czy nie mam możliwości stworzenia zestawu w którym jest sama Konsola PlayStation 3 160GB. Wtedy cena była by adekwatna do braku gry, oraz filmu w zestawie, więc powinna być stosunkowo niższa. Mógłbym kupić Zestaw PlayStation 3 160GB + Resident Evil 6, i sprzedać grę za około 150zł, i wtedy kupić Uncharted 3, ale nie chce się w to bawić. Czy moglibyście pójść mi na rękę, i czy moglibyście stworzyć zestaw składający się z samej konsoli bez gier za niższą cenę ?

Tak naprawdę cena gry czy filmu w tym pakiecie to może 1% ceny konsoli - traktujemy to jako bezpłatny bonus dla nabywcy, aby mógł zagrać od razu po odebraniu konsoli, zatem płacicie za nią samą, a gry są bonusem dzięki naszej przyjaźni z ich dystrybutorem, Cenega Poland. :) Obawiam się, że wiele z obecnej ceny już nie zejdziemy PS3 160GB.

url

Paweł---> Czy nie mam możliwości stworzenia zestawu w którym jest sama Konsola PlayStation 3 160GB. Wtedy cena była by adekwatna do braku gry, oraz filmu w zestawie, więc powinna być stosunkowo niższa. Mógłbym kupić Zestaw PlayStation 3 160GB + Resident Evil 6, i sprzedać grę za około 150zł, i wtedy kupić Uncharted 3, ale nie chce się w to bawić. Czy moglibyście pójść mi na rękę, i czy moglibyście stworzyć zestaw składający się z samej konsoli bez gier za niższą cenę ?

url

Odpowiedź na posta Morison90 (2012-11-23, 20:11:21)

Witam wszystkich, jestem nowy na forum, ale skoro już jest tutaj poruszony temat zestawów to Mam pytanie do sklepu Muve.pl. Otóż czy byłaby możliwość stworzenia zestawu PlayStation 3 160GB + Uncharted 3 Game of the Year Edition ? Bardzo zależało by Mi na takim zestawie.

Witam, Uncharted również nie jest serią dystrybuowaną przez Cenega Poland, więc nie damy rady zaoferować lepszej ceny za zestaw niż cena konsoli + cena gry.

url

Odpowiedź na posta RobertHalucyn (2012-11-23, 15:18:32)

Nie jestem pewien, ale chyba Far Cry 3 będzie dystrybuowany przez Cenegę w naszym kraju. Skoro tak to nie istnieje możliwość stworzenia takiego zestawu jak w temacie ?

Cenega co prawda jest dystrybutorem gier Ubisoftu w Polsce, ale na zupełnie innych zasadach niż w przypadku pozostałych wydawców. Zestawu konsola z Far Cry 3 nie spodziewałbym się z tego samego powodu, dla którego zniżki z Kompaniii Graczy nie działają na gry Ubisoft.

url

Witam wszystkich, jestem nowy na forum, ale skoro już jest tutaj poruszony temat zestawów to Mam pytanie do sklepu Muve.pl. Otóż czy byłaby możliwość stworzenia zestawu PlayStation 3 160GB + Uncharted 3 Game of the Year Edition ? Bardzo zależało by Mi na takim zestawie.

url

Nie jestem pewien, ale chyba Far Cry 3 będzie dystrybuowany przez Cenegę w naszym kraju. Skoro tak to nie istnieje możliwość stworzenia takiego zestawu jak w temacie ?

url

Odpowiedź na posta RobertHalucyn (2012-11-23, 15:04:29)

Skoro jesteśmy już przy temacie "Zestawów" to mam pytanie do Muve.pl odnoście następującego zestawu XBOX 360 4GB + Borderlands 2 + Spec Ops The Line. Otóż czy moglibyście w miejsce Spec Ops The Line wstawić inny tytuł na przykład Batman'a Arkham City, albo L.A. Noire ?

niestety, zmian w tych wypadkach nie możemy zrobić

Gra to życie, życie to gra!

url

Skoro jesteśmy już przy temacie "Zestawów" to mam pytanie do Muve.pl odnoście następującego zestawu XBOX 360 4GB + Borderlands 2 + Spec Ops The Line. Otóż czy moglibyście w miejsce Spec Ops The Line wstawić inny tytuł na przykład Batman'a Arkham City, albo L.A. Noire ?

url

Szczerze mówiąc wolałbym wersje 250GB, ale wtedy na pewno cena byłaby o wiele wyższa. Gdybym nie miał XBOX'a to zapewne skusiłbym się na taki zestaw.

url

Paweł---> Szkoda :(

url

Odpowiedź na posta Artur455 (2012-11-22, 11:39:51)

Paweł---> Czyli nie ma możliwości stworzenia takiego zestawu u Was w sklepie ?

Tak jak pisaliśmy wcześniej - niby można stworzyć zestaw, ale w cenie konsoli + gry, zatem nie ma to wielkiego sensu. Niestety na gry Ubisoft nie możemy zaproponować aż tak dużych zniżek, by móc tworzyć zestawy z ich grami.

url

Paweł---> Czyli nie ma możliwości stworzenia takiego zestawu u Was w sklepie ?

url

Zauważcie proszę, że z konsolami oferujemy zawsze ostatnie gry dystrybuowane przez Cenega Poland, ale oprócz gier Ubisoft. Jak zaznaczył wcześniej kolega, na Far Cry 3 (grę Ubi) nie damy rady zaproponować tak dobrej ceny, dlatego dobrym rozwiązaniem dla Was będzie po prostu zamówienie dwóch produktów: konsola i gra.

url

XBOX 360 4GB + Far Cry 3 ? Uważam że jest to dobry pomysł ze względu na to że w sklepie są już oferty typu: XBOX 360 4GB + Borderlands 2, oraz Resident Evil 6. Uważam że najwyższy czas odświeżyć ofertę o jakiś nowy zestaw :). Tylko co na to Muve.pl ?

url

Samuraai_Muve---> To jest świetny pomysł "Zestaw Rozbitka" miałem w planach zakup XBOX'a 360, a Far Cry 3 zdobywa najwyższe oceny w recenzjach. Przyznam szczerze że gdyby pojawił się taki zestaw to od razu bym go kupił.

url

Odpowiedź na posta Artur455 (2012-11-22, 09:35:31)

Witam wszystkich bardzo serdecznie, mam pytanie odnośnie XBOX'a 360 4GB + Far Cry 3 w zestawie. Otóż czy macie w planach wprowadzić taki zestaw do sklepu ?

Przyznam, że nie mieliśmy w palanach, bo niestety nie możemy zapropnować jakiejś lepszej ceny niż cena konsoli + cena gry. Ale może się jednak uda...

Gra to życie, życie to gra!

url

Artur455---> Świetny pomysł. Przychylam się do prośby.

url

Witam wszystkich bardzo serdecznie, mam pytanie odnośnie XBOX'a 360 4GB + Far Cry 3 w zestawie. Otóż czy macie w planach wprowadzić taki zestaw do sklepu ?

url

POWRÓT DO FORUM

Copyright © 2011 by Cenega Poland Sp. z o.o. All rights reserved.
Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet
anon.
Nick

ładowanie
okna chat