muve swap

muve swap
 
 
 
 
 
Zła nazwa użytkownika lub hasło!
 
  zapamiętaj mnie
 
nie pamiętam hasła Zaloguj Nie mam jeszcze konta
 
 

Forum / posty użytkownika

POWRÓT DO FORUM
 
cable82
 
 
POST z wątku: bioshock infinite
o grach
 
 

Witam,

 

kody wysyłacie do wszystkich, którzy zamówili, czy trzeba się specjalnie upominać na forum? Zamówiłem 2 sztuki gry i na chwilę obecną ich nie otrzymałem.

 

Pozdrawiam.

url
 
 
POST z wątku: Wysyłka MGR: Revengeance
o grach
 
 

Witam,

 

również mnie to ciekawi, ale z tego, co widzę, to ciężko jest doczekać się odpowiedzi ( chociaż na stronie widnieje status Dostępność: 3-5 dni roboczych ).

 

Pozdrawiam.

url
 
 
POST z wątku: wolno pobiera grę
na każdy temat
 
 

Witam, 

 

jak dla mnie problem rozwiązany, pobieranie ukończone - od rana leciało z pełną prędkością łącza. Mam nadzieję, że kolejne zakupy wersji digital będą bardziej udane.

 

Pozdrawiam.

url
 
 
POST z wątku: wolno pobiera grę
na każdy temat
 
 

U mnie transfer w granicach 50-300kB/s, ale cały czas skacze. Jest więc nieznaczna poprawa, nadal jednak jest to kilkanaście/kilkadziesiąt godzin ciągłego ściągania.

url
 
 
POST z wątku: wolno pobiera grę
na każdy temat
 
 
Odpowiedź na posta Muve.pl (2012-11-23, 12:39:02)

Panowie, od wczoraj nonstop działamy w temacie. Faktem jest, że liczba zamówień na MP3 kilkukrotnie pobiła dotychczasowych rekord, ale wczoraj od razu dostawiliśmy nowy i bardzo wydajny serwer z łączem 1 Gbit, które w tym momencie ma zaledwie 20%. Rozpatrujemy wszystkie warianty, od puli adresów IP po providera Waszych łącz internetowych - przed chwilą rozmawialiśmy przez telefon z Klientem, który w domu ma transfer 20kbps, a w pracy 6MB/s. Podstawowa różnica - provider.

 

Czy możecie w tym wątku podać nazwy swoich dostawców internetu? Jest to jedna z opcji, które teraz badamy.

Dostawca internetowy - Vectra, łącze 16Mb, prędkość pobierania 5-300kB.

url
 
 
POST z wątku: wolno pobiera grę
na każdy temat
 
 

Witam,

 

w zasadzie nigy nie wypowiadam się w takich tematach, ale tego sobie nie odpuszczę. Prędkość ściągania przez Muve Downloader, to jakaś kpina. Plik, który waży grubo ponad 20GB pobierany jest z prędkością 5-30kB. Nie wiem, czy jest to chwilowy problem, ale argumenty o użytkownikach osiągających zawrotne prędkości do mnie nie przemawiają. Korzystam z kilku konkurencyjnych systemów pobierania i nigdy nie miałem takich transferów. Kupującym polecam uzbroić się w cierpliwość, a sam mam nadzieję, że w Max'a uda mi się zagrać przed 21.12.12=]

 

Pozdrawiam,

 

Piotr Wiśniewski.

url
 
 
 
 
Copyright © 2011 by Cenega Poland Sp. z o.o. All rights reserved.
Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet
anon.
Nick
   

ładowanie
okna chat