muve swap

muve swap
 
 
 
 
 
Zła nazwa użytkownika lub hasło!
 
  zapamiętaj mnie
 
nie pamiętam hasła Zaloguj Nie mam jeszcze konta
 
 

Forum / posty użytkownika

POWRÓT DO FORUM
 
Zbychc
 
 
POST z wątku: Rocksmith 2014 brak dlc
kwestie techniczne
 
 

Witam

Kupiłem w pre-orderze grę rocksmith 2014, ale gdy ją zainstalowałem okazało się, że utwór "cherub rock", który miał być dodawany do pre-orderów nie jest odblokowany na moim końcie. Nie dostałem też żadnego kodu do tego utworu. Istnieje, jakiś sposób na odblokowwanie utworu w grze, którego nie odkryłem, czy jeszcze nie został do mnie wysłany odpowiedni kod?

url
 
 
POST z wątku: wolno pobiera grę
na każdy temat
 
 

Według mnie problem już rozwiązany. Obecnie mam prędkość 1,3MB/s i w przeciągu ostatnich 30 min. nie spadła poniżej 500kB/s.

url
 
 
o grach
 
 

No wreszcie :) Mam zamówienie zrealizowane czyli temat chyba do zamknięcia.

url
 
 
o grach
 
 

Czyli jednak nie poniedziałek i nie wtorek, ale musimy czekać do piątku?

url
 
 
o grach
 
 

Komu zmieni się status na zrealizowane albo dostanie przesyłkę niech tutaj napisze żeby było wiadomo, że jest już wysyłane.

url
 
 
o grach
 
 

aha, myślałem, że mowa o przyszłym poniedziałku po 11 :) Szkoda tylko, że informacja o dacie premiery nie została zmieniona zanim zamówiłem grę, nie czekałbym wtedy cały dzień na kuriera.

data ostatniej edycji: 2012-05-04, 15:34:47
url
 
 
o grach
 
 

Fajnie, czyli biorąc pre-order nie dostaję gry w podanym terminie, ale również dzień lub dwa po premierze sklepowej. To się muve i cenega spisali!

url
 
 
o grach
 
 

Pierwszego maja zamówiłem Mortal kombat na Playstation Vita w pre-orderze. Podaną datą premiery był 4 maja, jednak według strony internetowej cenegi premiera jest 11 maja. W takim razie kiedy gry będą wysyłane? Ma już ktoś może status zamówienia jako zrealizowane albo przyjęte do realizacji?

url
 
 
 
 
Copyright © 2011 by Cenega Poland Sp. z o.o. All rights reserved.
Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet
anon.
Nick
   

ładowanie
okna chat