muve swap

muve swap
 
 
 
 
 
Zła nazwa użytkownika lub hasło!
 
  zapamiętaj mnie
 
nie pamiętam hasła Zaloguj Nie mam jeszcze konta
 
 

Forum / posty użytkownika

POWRÓT DO FORUM
 
Kajdorf
 
 
o grach
 
 

1. Dziekuję za powyższą informację. Z jednej strony rozumiem decyzję gdyż jestem graczem z wieloletnim stażem i wiem jak obecnie gry wygladają, i jakie mają popyt. Dlatego zastanawiam się co was podkusiło aby wydać grę w wersji PL. Tutaj mam swoje domysły, ale to zostawię dla siebie bo to i tak nic nie zmieni. Własnie: jestem graczem, dlatego szkoda że często zapomina sie o tych którzy mają większe wymagania niz obecne trendy oraz większe pieniądze i wybaczcie ale z tego powodu będę narzekał. Na to też częściowo jako dystrybutor nie macie wpływu, ale na niektóre rzeczy moim zdaniem zbyt długo się czeka. No cóż, zostaje zakup wersji ang ze steama.

 

2. Patrząc na gry-online są dwie "kategorie" DLC. Jedne dodają muzykę, herby, jednostki itp. One wg informacji na tej stronie są także po polsku. Czy możecie to potwierdzić? Druga kategoria to: 3 duże DLC które rozbudowują fabułę. One mają u mnie priorytet że tak powiem i mnie najbardziej interesują.

url
 
 
o grach
 
 
Odpowiedź na posta Kajdorf (2012-11-15, 20:18:17)

Do tej gry wyszły dwa dodatki DLC. Oprócz dodania nowych firm zmieniaja całą grę dzieki nowym możliwosciom rozwoju prowadzonej firmy. Mam pytanie w związku z tym kiedy Cenega zamierza je wydac na naszym rynku?

 
 

Ponieważ do tej pory nikt nie odpowiedział to odświeżę temat i zadam kolejne pytanie.

 

1. Airline w wersji PL nie mozna dołączyć do steama. Wyszły dwa DLC, firmy jakie one dodają mnie aż tak bardzo nie interesują, ale osoby które grały w część pierwszą je poznają. Falkon dodaje lepsza obsługę linii pasażerskich, Honey - linii towarowych. W sklepach pojawiła sie tańsza wersja, jest takze w wersji Digital. czyli dalej grę sprzedajecie. Więc co z DLC?

 

DLC Falcon :

New character: Siggi Sorglos, completely voiced with his own story
New airline: Falcon Lines
Two additional campaign missions
Branch offices: Open locations throughout the world!
Last-minute counter: Fulfill time-critical contracts for high rewards!
All new features can also be used with the existing characters.

 

DLC Honey:

New character: Mario Zucchero, completely voiced with his own story
New airline: Honey Airlines
Two additional campaign missions
Cargo: Visit the new cargo hangar location and transport goods all over the world!
All new features can also be used with the existing characters.

 

2. Druga sprawa: W związku z wydaniem Crusader Kings w edycji premium gra instaluje sie na steamie. Kwestia polonizacji to inna sprawa, gdyz jest słabej jakosci (komunikaty i niektóre opisy nie zostały przetłumaczone). Ale chodzi mi o co inne. Steam nie pokazuje obsługi języka polskiego. W związku z tym jak wyglada współpraca z DLC? Jesli działają to w jakiej wersji będa: PL czy Ang.

url
 
 
o grach
 
 

Do tej gry wyszły dwa dodatki DLC. Oprócz dodania nowych firm zmieniaja całą grę dzieki nowym możliwosciom rozwoju prowadzonej firmy. Mam pytanie w związku z tym kiedy Cenega zamierza je wydac na naszym rynku?

 
 
url
 
 
POST z wątku: XCOM
o grach
 
 

Ok, u mnie troche spraw sie wyjaśniło. Macie u mnie plusa, bo jednak szybko suport działa ;).

DLC jest wbudowany od razu w grę. Nie potrzeba wpisywać żadnego dodatkowego klucza. Jeśli macie w opcjach dostosowania żołnierza aktywne menu "dodatek" (jest ona nad "kolor pancerza") to DLC działa. A ten dodatkowy rekrut to wydaje mi sie że to ten super żołnierz. Też nie napisaliście jak go aktywowac. Moim zdaniem niezbyt jasno napisaliscie w emailach że DLC jest już w grze i o tej aktywacji herosa. Wystarczyło dać info w sklepie z polskim opisem i linka do tej informacji.

Powinno być także jasno opisane że jeden klucz jest do gry z DLC a drugi do Civ5. A wyszło że klucz do Civ został tak jakby podpięty do punktu o nazwie DLC bez informacji o tym że to jest klucz nie mający nic wspólnego z XCOM. Nigdzie w emailu nie wspomnieliscie o gratisie jakim jest właśnie klucz do Civ5.

url
 
 
POST z wątku: XCOM
o grach
 
 

Tez mam problem z tym dodatkowym DLC. Czekam na zwrotnego maila. Steam nie pokazuje go nawet w swojej bazie. Więc może to jest problem. W komentarzach do gry znalazłem tylko info jak odblokowac super herosów. Pozwolę sobie zacytować

 

Using certain soldier names in XCOM: Enemy Unknown will activate XCOM Heroes - pre-designed super soldiers such as Sid Meier and Ken Levine. Before activating a Hero, a pop-up will warn you that they're too damn amazing to allow you to continue the game with achievements turned on, and you cannot modify a Hero character after summoning it. If you decide to use one, do avoid killing him with some bull-headed tactical screw-up -- we'd kind of like BioShock Infinite to be finished.
The currently known XCOM Heroes are below - if there are more, someone will surely find them soon.
Sid Meier
Ken Levine
Joe Kelly
Otto Zanderurl
 
 
 
 
Copyright © 2011 by Cenega Poland Sp. z o.o. All rights reserved.
Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet
anon.
Nick
   

ładowanie
okna chat