muve swap

muve swap
 
 
 
 
 
Zła nazwa użytkownika lub hasło!
 
  zapamiętaj mnie
 
nie pamiętam hasła Zaloguj Nie mam jeszcze konta
 
 

Forum / posty użytkownika

POWRÓT DO FORUM
 
PolaRain
 
 
o grach
 
 

Jakoś nie mogę doszukać się nigdzie tej informacji - w jaki sposób aktualizowane są gry do najnowszej wersji? Przy pomocy Muve Downloadera czy trzeba ściągać i instalować patche ręcznie?

Dzięki za info :)

url
 
 
na każdy temat
 
 

Problem (kreatywnie) rozwiązany. Muszę powiedzieć, że zaskoczony jestem podejściem, jakie zaprezentowała firma - spodziewałem się emaili supportu typu 'kopiuj-wklej' i tygodniami ciągnących się wyjaśnień w korporacyjnym stylu, tymczasem zamiast człekorobota odpowiedzieli kompetentni i mili ludzie, którzy szybko i sensownie załatwili sprawę. POLECAM!

url
 
 
o grach
 
 

Star Lord? Można coś bliżej? Bo wyszukiwanie przynosi średnie efekty. To jakiś remake starego Star Lord?

A na Elite 4 pewnie przyjdzie jeszcze poczekać :(

url
 
 
o grach
 
 

A ja czekam na TO: http://www.blackmesasource.com/

:)

data ostatniej edycji: 2012-09-12, 21:42:48
url
 
 
o grach
 
 

W takiego Fallout Vegas grałem ze 200h, w Skyrim mam 160h i może z 10% postępu - staram się zrobić i zobaczyć tyle, ile się da, ale nie mam cierpliwości do "męczenia" każdego 'ecziwmenta'. Przychodzi po prostu taki moment, że mi się dalej nie chce, a gra już nudzi. 

url
 
 
na każdy temat
 
 

Witam,

Pozwolę podłączyć się do wątku, ponieważ mam podobny problem. Jestem nowym użytkownikiem platformy. Proszę o wyjaśnienie, ponieważ jeśli dobrze rozumiem wywód moderatora, to jestem w czarnej d...


Złożyłem jedno zamówienie na 3 gry (wersje digital):

 

Xcom (preorder, premiera 12.10.2012)
I am Alive (dostępna)
Hitman Absolution (preorder, premiera 20.11.2012)

 

Otrzymałem mail z informacją o statusie zamówienia "potwierdzone" oraz mail z kodem do I am Alive. Nic więcej. W Muve Downloader jest pusto po zalogowaniu. Ani I am Alive, ani kodu do Hitman Sniper Challenge. Mam teraz rozumieć, że kod do Sniper Challenge, kod do Xcom, oraz możliwość pobrania I am Alive otrzymam DOPIERO z chwilą premiery Hitman Absolution, czyli w okolicach 20 listopada??? Przepraszam bardzo, ale jeśli tak jest w istocie, to są wolne żarty - oczekuję dostępności produktów zgodnie z ich datami dostępności, podanymi na stronie. Mało mnie interesuje, że system jest tak głupio opracowany, że "wysyła" gry dopiero, gdy dostępna staje się ostatnia gra z listy zakupionych. Może w wersjach pudełkowych ma to sens - w dystrybucji elektronicznej - żadnego.

data ostatniej edycji: 2012-09-10, 18:30:20
url
 
 
 
 
Copyright © 2011 by Cenega Poland Sp. z o.o. All rights reserved.
Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet
anon.
Nick
   

ładowanie
okna chat