muve swap

muve swap
 
 
 
 
 
Zła nazwa użytkownika lub hasło!
 
  zapamiętaj mnie
 
nie pamiętam hasła Zaloguj Nie mam jeszcze konta
 
 

Forum / posty użytkownika

POWRÓT DO FORUM
 
bulkers
 
 
o grach
 
 
Odpowiedź na posta Muve.pl (2013-10-24, 10:30:15)

Hej,

 

Tylko słowo komentarza - cena sugerowana jest podawana przez dystrybutorów gier, czyli to nie my przestaliśmy ją podawać, a przestaliśmy ją otrzymywać.

 

Co do kupowania na Amazonie, TES nie będzie miał tam polsiej wersji językowej, czyli trochę inny produkt niż u nas.

 

A co do kompanii graczy - to jest ogromny projekt, który wymaga dobrej koordynacji. Stąd dłuższy czas oczekiwania.

 

Pozdrawiam,

Marcin

Nie chce być źle zrozumiany, chce kupować w Polsce, zwłaszcza w muve bo jako jedyni macie/mieliście program lojalnościowy który pokazywał, że w tym kraju da się traktować stałego kupca z szacunkiem i obie strony na tym zyskują. Pozostaje tylko czekać na informacje dotyczące zmian w kompanii graczy. 

url
 
 
o grach
 
 
Odpowiedź na posta whoseliner (2013-10-22, 19:29:40)

Szkoda, od dawna zamierzam się do kupna tej gry, więc fajnie byłoby dorwać od razu DLC i soundtrack (który jest genialny) w zestawie. No cóż, pozostaje mieć nadzieję, że jescze coś się zmieni, dzięki za szybką odpowiedź. :)

Szukaj na zagranicznych sklepach, od kiedy na muve zaprzestano stosowania "ceny sugerowanej" czyli zniżki z programu lojalnościowego to kupowanie gier na brytyjskim amazonie i innych europejskich sklepach jest na dzień dzisiejszy najtańszą formą zakupów gier w Polsce. Właśnie czekam na paczkę z elder scroll anthology (za 143zł w polsce ceny 200-230) i edycją goty Dishonored na PC (84zł w polsce brak narazie edycji na pc ale jak będzie to pewnie za 129zł) i wysyłka za free tylko że dostawa trwa 4-5 dni roboczych no i gry po angielsku.

 

No chyba że wolisz czekać aż Cenega wprowadzi swoje "usprawnienia" do kompanii graczy (o których nikt nic nie mówi od tygodni) i znów będziemy mogli kupić gry w cenach porównywalnych do cen gier z za naszej zachodniej granicy.

url
 
 
POST z wątku: Dishonored GOTY
o grach
 
 

Na 11.10 była głośno zapowiadana premiera edycji GOTY gry Dishonored. Czy Cenega dała wam jakiekolwiek info na ten temat, bo widzę że dziwna cisza jest o tym wydaniu...

url
 
 
POST z wątku: Latobranie ?
o grach
 
 

Cenega wycofuje się z "kompanii graczy" już praktycznie nie istnieje "efekt zestawów" jedynce co zostało to darmowa dostawa przy zapłacie z góry. Więc nie liczyłbym na jakieś promocje/wyprzedaże, przynajmniej nie do okresu światecznego, tak wygląda nowa polityka handlowa cenegi :)

url
 
 
POST z wątku: NBA 2K14
o grach
 
 
Odpowiedź na posta Muve.pl (2013-09-23, 11:01:45)

Hej,

 

NBA 2K14 raczej ceny sugerowanej mieć nie będzie. Tak, jak Cenega pisała przy okazji GTA V - przechodzi na nowy model handlowy i ceny sugerowane będą pojawiać się coraz rzadziej.

Czyli nowy model handlowy = porzucenie dotychczasowego systemu lojalnościowego, który był jedynym powodem dla którego ludzie kupowali w muve gry? Co teraz mamy zrobić z tymi tysiącami punktów w kompanii graczy, jak już nic tu nie można kupić ze zniżką...? 

url
 
 
POST z wątku: NBA 2K14
o grach
 
 

Za lekko ponad 2 tygodnie jest premiera NBA 2K14, a na muve dalej nie ma ceny sugerowanej. Z góry dziękuję za przyglądnięcie się tej sprawie :) 

url
 
 
o grach
 
 

Premiera za 2,5 tygodnia, a cena sugerowana dalej nieujawniona? 

url
 
 
POST z wątku: Kompania Graczy
o grach
 
 

Jestem członkiem Kompani Graczy od dłuższego czasu, nigdy nie miałem problemów z uzyskaniem klucza do rejestracji gier i uzyskania punktów w tym programie lojalnościowym. Ostatnio złożylem dwa zamówienia u was i jak zwykle wysłałem maila do Kompanii w celu wygenerowania klucza do rejestracji. I od prawie 2 tygodni czekam i nie dostałem żadnej odpowiedzi. Wysyłałem łącznie już 3 maile w tej sprawie i nie ma żadnego odzewu. Nie wiem czy w jako sklep macie jakieś informacje na ten temat. Czy może człowiek odpowiedzialny za to jest na urlopie czy macie jakiś problem techniczny czy coś innego. Z góry dziękuje za odpowiedź.

url
 
 
POST z wątku: Napisz do mnie..
na każdy temat
 
 

Ja mam pytanie odnośnie pudełkowej wersji zestawu dodatków "Premium" do Battlefield 3. Promocja, którą EA rozpoczeło na czas majówki obejmuje tylko wersje cyfrowe i na Origin ten zestaw kosztuje 59,50zł, a w waszym (i innych zresztą też) sklepie pudełkowa wesja kosztuje w granicach 110zł. Czy można się spodziewać w najbliższej przyszłości obniżenia ceny i czy zniżka 40% z kompanii może być wykorzystana przy zakupie "Premium"

url
 
 
o grach
 
 

Jako, że premiera już za kilka tygodni ponawiam pytanie o dostępność edycji kolekcjonerskiej Sc2:HotS w sklepie muve. Mam pre-order w innym sklepie, ale wolałbym muve ze względu na darmową wysyłke do paczkomatu a nie kurier za 13 zł który przychodzi zawsze w godzinach w których pracuję... XD

url
 
 
o grach
 
 

Czy edycja kolekcjonerska HotS'a będzie dostępna do preorderu na muve?

url
 
 
POST z wątku: XCOM
o grach
 
 

Jeśli zamówię XCOM'a teraz to są szanse na wysyłke jeszcze dziś?

url
 
 
POST z wątku: Borderlands 2 retail
o grach
 
 

To znów ja... Za kilkadziesiąt minut minie 4 doba odkąd dostałem maila, że gra została do mnie wysłana i że status zmienił się na "Zamówienie zrealizowane!". Kuriera dalej nie ma, pani w centrum obsługi klineta DPD nie jest wstanie powiedzieć czy i kiedy będzie, nie jest również "zobligowana" do podania mi numeru telefonu do kuriera żebym mógł się z nim skontaktować i dowiedzieć kiedy ma zamiar łaskawie mnie odwiedzić.

Powiem wprost, żądam zwrotu pieniędzy za wysyłkę kurierską, bo takiej usługi nie uzyskałem... 

url
 
 
POST z wątku: Borderlands 2 retail
o grach
 
 

Zamówiłem grę 3 miesiące temu, zapłaciłem prawie pół tysiąca złotych z góry i moja gra dojdzie w poniedziałek 3 dni po premierze, fajny pre-order. Piękne pierwsze (i ostatnie) wrażenie na mnie zrobiło muve, wole droższą ale profesjonalną konkurencje.

url
 
 
POST z wątku: Borderlands 2 retail
o grach
 
 

Jakieś wieści? Jeśli tracking DPD jest dokładny to mój loot jest dalej w sortowni w Warszawie...

url
 
 
POST z wątku: Borderlands 2 retail
o grach
 
 

Niestety moje obawy były uzasadnione. Mój loot chest jest w sortowni DPD w Warszawie, a kumple za chwile zaczynają co-opa bo instalują już gre... moje pierwsze zamówienie na muve będzie zarazem ostatnim.

url
 
 
POST z wątku: Borderlands 2 retail
o grach
 
 

Czyli dziś na bank zostaną wysłane gry? Pierwszy raz zamawiam na muve bo jako jedyni mieliście loot chest edition i zaczynam się obawiać bo z tego co rozumiem zamówienie już powinno mieć status "przyjęte do realizacji" a nie "potwierdzone" jeżeli ma być wysłane w ciągu 24h. Kolega zamówił u konkurencji i wczoraj mu wysłali, a na stornie kuriera ma status "w doręczeniu do końca dnia". Wyjdzie na to że dostane ostatni z kumpli nawet od tych co pójdą rano do sklepu :) oby poczekali z co-opem.

url
 
 
 
 
Copyright © 2011 by Cenega Poland Sp. z o.o. All rights reserved.
Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet
anon.
Nick
   

ładowanie
okna chat