muve swap

muve swap
 
 
 
 
 
Zła nazwa użytkownika lub hasło!
 
  zapamiętaj mnie
 
nie pamiętam hasła Zaloguj Nie mam jeszcze konta
 
 

Forum / posty użytkownika

POWRÓT DO FORUM
 
wroo_muve.pl
 
 
o grach
 
 
Odpowiedź na posta saborcat_14 (2013-11-04, 00:12:56)

Jeśli macie juz na "magazynie" klucze digital to moglibyście powysyłać je wczesniej (np. dzis koło południa). Rozumiem że przedwczesne wysłanie klucza może wiązać się z jakimiś karami od wydawcy czy cos w tym stylu ale akurat w tym wypadku sam wydawca umozliwił popranie wczesniej gry przez Steam,PS+ itp tak więc nie powinno byc żadnego problemu.

Witam,

 

Klucze będą wysyłane dzisiaj w ciągu dnia tak szybko jak to będzie możliwe.

 

pozdrawiam

url
 
 
POST z wątku: Napisz do mnie..
na każdy temat
 
 
Odpowiedź na posta logray (2013-10-05, 22:05:49)

Galapagos jak na razie wydał tylko wersję DVD 3 sezonu Zakazanego Imperium. Czy wiedzą może Państwo czy Galapagos wyda u nas wersję Blu-Ray? Na stronie amazon.de znalazłem informację, że Warner planuje wydać u nich 3 sezon 25 października. Niestety nie udostępnił informacji o zawartości płyty, stąd nie mam pewności czy będzie tam polski dzwięk i napisy. 1 i 2 dostępne u nas to były przepakowane wydania de stąd moje podejrzenia, że część 3 też je będzie miała. Nie wiedzą może Państwo czy moje podejrzenia są trafne?

Na tą chwilę nie mamy żadnych, potwierdzonych przez dystrybutora informacji.

 

Pozdrawiam,

Adam Wróblewski

url
 
 
POST z wątku: The Wolf Among Us
o grach
 
 
Odpowiedź na posta krldziedzic (2013-10-04, 08:59:37)

Witam

 

Chciałbym się dowiedzieć czy planujecie sprzedaż gry "The Wolf Among Us" od Telltale Games w swoim sklepie? A jeśli tak to czy będzie dostępny preorder?

 

Pozdrawiam

Witam,

 

pracujemy nad dodaniem tej gry do naszej oferty.

 

Pozdrawiam,

url
 
 
POST z wątku: Dishonored GOTY
o grach
 
 
Odpowiedź na posta bulkers (2013-10-05, 21:10:14)

Na 11.10 była głośno zapowiadana premiera edycji GOTY gry Dishonored. Czy Cenega dała wam jakiekolwiek info na ten temat, bo widzę że dziwna cisza jest o tym wydaniu...

Witam. Data wydania w Polsce nie jest jeszcze potwierdzona.

url
 
 
POST z wątku: kupno gry
o grach
 
 
Odpowiedź na posta szydlowski16 (2013-10-01, 15:13:47)

Witam.

Jest jakas mozliwosc zakupienia gry bedac za granica ? czy jesli ktos z polski mi kupi to gra/klucze beda dzialac za granica ? 

Prosze o szybka odpowiedz dziekuje!

Witam, nie ma możliwości kupowania gier przebywając za granicą. Dodatkowo większa częśc kluczu ze względu na realizacje może nie dzialać poza granicami kraju.

 

pozdrawiam,

url
 
 
kwestie techniczne
 
 
Odpowiedź na posta looker20 (2013-08-26, 10:28:29)

Dobra ale dziś już 26.08 head start zaczoł się w weekend a gry nadal nie mam. Jutro już 27.08 czyli start gry i co z moim wczesniejszym dostepem za pre-order.

Witam,

 

mail z kodem został do Pana wysłany 7.08 - proszę sprawdzić w zakładce spam.

 

pozdrawiam,

url
 
 
kwestie techniczne
 
 
Odpowiedź na posta danielkaplan (2013-05-24, 19:59:57)

Witam,

 

 

Nic sie nie zmieniło od ostatnich waszych zapewnień, z tego co widzę pomagacie tylko osobom które mają takie gry jak GTA oraz MAX 3, ale już o innych grach nie pamiętacie!

Daniel, to nie tak - staramy się pomóc wszystkim ale niestety nie możemy wszystkim jednocześnie..

url
 
 
POST z wątku: DOWNLOADER ZMIANY
kwestie techniczne
 
 
Odpowiedź na posta jan.olejniczak (2013-05-24, 18:13:07)

hmm... nieświadomy konsekwencji spróbowałem i mi to za przeproszeniem gówno pomogło iż teraz mam status: w kolejce proszę czekać

Ktoś pomoże ?

Jan, spróbuj przycisku reset w downloaderze raz jeszcze. Czy folder docelowy ma wystarczającą ilość miejsca?

url
 
 
kwestie techniczne
 
 
Odpowiedź na posta galanek (2013-05-23, 22:21:09)

Ale bida , czuję się oszukany, transfer na poziomie niewyobrażalnym w tych czasach. Oszczędzacie na łącząch czy serverach???

Galanek - nie oszczędzamy ani na jednym ani na drugim. Naprawdę nie wiemy dlaczego są takie problemy z pobieraniem w przypadku części naszych Klientów. W chwili obecnej nasza infrastruktura jest wykorzystywana w 35%. W chwili obecnej na serwerach zmieniamy oprogramowanie odpowiedzialne za upload plików a to powoduje konieczność ponownego uploadu wszystkich dostępnych u nas masterów. 

 

Staramy się aby problem został rozwiązany tak szybko jak to będzie możliwe (poradziliśmy sobie z serwerami poradzimy sobie i tutaj, ale poprosimy jeszcze o chwilę cierpliwości.

 

Przepraszam za kłopot.

 

 

 

data ostatniej edycji: 2013-05-23, 22:45:47
url
 
 
kwestie techniczne
 
 
Odpowiedź na posta hooky133 (2013-05-23, 21:33:09)

Nie narzekajcie, mi się wogóle nie pobiera ;)

Witam,

 

dwa najczęstsze powody dla których downloader nie pobiera to blokada sieci P2P albo brak wystarczającego miejsca w katalogu docelowym.

 

Mam nadzieję, że pomoże.

 

pozdrawiam,

 

url
 
 
kwestie techniczne
 
 
Odpowiedź na posta stefanskiadam81 (2013-05-22, 18:31:44)

Uważam, że MUVE to jakiś żart z tym pobieraniem...Kupując grę nie miałem pojęcia w co się pakuje, szybkość pobierania to po prostu jakiś żart ?! i niestety Wasze tłumaczenie jest jeszcze większym żalem i co z tego, że reagujecie szybko jak przez dwie godziny ściągnęło mi się zaledwie 11% gry WTF ?! 

Witam, Panie Adamie, tak jak pisałem - staramy się sprawdzić co się dzieje i doprowadzić do rozwiazanie problemu. Przepraszamy za kłopot.

 

 

url
 
 
kwestie techniczne
 
 
Odpowiedź na posta misheru (2013-05-22, 18:04:17)

Witam serdecznie. Z przykroscią zgłaszam podobny problem. Czy jest możliwość, aby pobrać gre ze Steama na kluczach otrzymanych od Państwa ? Niestety standodowa aktywacja kluczem w/w serwisie kończy sie niepowodzeniem :(

Witam, udostepniana przez nas nie jest zabezpieczona kluczem Steam.

url
 
 
kwestie techniczne
 
 
Odpowiedź na posta salas (2013-05-22, 18:12:54)

Posiadam ten sam problem, moj internet to 12MB, a prędkość z która sciaga mi Muve downloader to zaledwie 100-200kB/s, przez kilka minut bylo jakies 400kB/s i znowu spadło. Sieć nie jest opciąna, gdyż na Steamie sprawdziłem przed chwilą i sciągam pełna prędkością. Max Payne 3 sciągać w 50 godzin? W momencie pisania prędkość sciągania to 94kB/s.

Panowie, tak jak wspominałem Panu Krzysztofowi zgłosiłem problem do naszego działy IT. Nasza sieć w chwili obecnej nie jest obciażona dlatego staramy się znaleć problem (po stronie serwerów seedujących widzimy osoby które pobierają gry z przędkością 3MB/s

url
 
 
kwestie techniczne
 
 
Odpowiedź na posta k.abramski (2013-05-22, 17:26:17)

Kupiłem dzisiaj GTA IV Complete. Pobrałem MUVE Downloader ( Norton bardzo go nie lubi ). Od godziny transfer nie zwiększył się powyżej 150 kb/s. Szacowany czas na pobranie gry to 25-30h. Wybaczcie Panowie ale w związku z powyższym to stałym klientem raczej u Was nie będę. Na chwilę obecną to był mój pierwszy i ostatni zakup. Uprzedzając pytania na temat mojego łącza - działa świetnie i nie ma z nim problemu. Jeżeli ma to jakieś znaczenie to korzystam z Win 7 64 bit. Jeśli downloader wykorzystuje protokół p2p tym gorzej dla niego. Nie płacę za grę po to żeby komp ciągnął grę w żółwim tempie przez 24h lub w ratach przez cały tydzień.

Witam,

 

Panie Krzysztofie - w nawiązaniu do naszej rozmowy telefoniczniej. Skontaktujemy sie z Pańskim providerem internetowym i postaramy się ustalić czy porty bądź ruch są blokowane. Przekazałem również sprawę do działu IT aby jak najszybciej rozwiązać Pana problem.

 

Przepraszamy za kłopot.

url
 
 
POST z wątku: wolno pobiera grę
na każdy temat
 
 
Odpowiedź na posta karoljciupa (2013-04-04, 18:57:53)

Mówiąc szczerze, szybkość pobierania plików przez muve to jakaś masakra. Żeby nie być ghołosłownym, planoawany czas pobierania waha się pomiędzy 777260:34:20 a nieskończonością prędkość w porywach osiąga zachwycające 0,3 kB/s ale najczęściej jest równa 0.0 kB/s. ????? hello ???? i tak już drugi dzień   rozumiem, że LA noire to nie jest topowy tytuł, ale czuję się niezbyt poważnie potraktowany  

Paie Karolu, tak jak wspominałem w mailu do Pana prawdopodobną przyczyną jest blokada portów 6881 i 6889 przez dostawcę usług internetowych.

 

Będę wdzięczny za informację zwrotną na maila czy te porty są zablowane i czy ich ewentualne odblokowanie rozwiązało problem.

 

Pozdrawiam,

Adam Wróblewski

url
 
 
POST z wątku: bioshock infinite
o grach
 
 
Odpowiedź na posta lukas013 (2013-03-28, 18:40:09)

Czy do pudełkowego Bioshock'a nie powinien być czasem dołączony kod do Kompanii Graczy?

Jeżeli go Państwo nie dodawali do pudełek, to czy wystarczy wysłać maila z prośbą o wygenerowanie go?

Jeżeli kupował Pan grę w muve.pl wystarczy numer zamówienia.

 

Pozdrawiam,

url
 
 
o grach
 
 
Odpowiedź na posta ppieta23 (2013-03-28, 21:55:30)

Rzeczywiście, już wszystko działa.

Dziękujemy za info i raz jeszcze przepraszamy za kłopot.

url
 
 
kwestie techniczne
 
 
Odpowiedź na posta spooklevski (2013-03-28, 23:51:23)

Przesłaliście mi Państwo mail o następującej treści:

 

Witam serdecznie,
przysyłam Państwu kod DLC wraz z instrukcją jego aktywacji. Po zalogowaniu na stronie www.FinkManufacturing.com należy wejść w zakładkę "My account", później w "Redeem Additional Codes", wybrać swoją platformę, wpisać 16-znakowy kod, po czym kliknąć "Submit". Po zaakceptowaniu kodu zostanie wyświetlony nowy, do użycia w Steam, PlayStation Network lub Xbox Live w zależności od posiadanej platformy. W razie problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt na pomoc@muve.pl

Pozdrawiam,
Michał Godlewski
Dział Obsługi Klienta

 

 

Postąpiłem zgodnie z instrukcją i w odpowiedzi otrzymałem komunikat Your pre-order also comes with Comstock's China Broom Shotgun! oraz kod Steam służący do aktywacji BioShock Infinity - Comstock's China Broom Shotgun.

Niestety aktywacja DLC w serwisie Steam nie jest możliwa, ponieważ przy próbie aktywacji pojawia się następująca informacja: Duplikat kodu produktu. Podany kod produktu jest niepoprawny, ponieważ został już aktywowany na innym koncie Steam. Aktywacja produktu BioShock Infinity - Comstock's China Broom Shotgun nie została sfinalizowana.

 

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Witam,

 

ponieważa otrzymaliśmy sporo takich zgłoszeń kontaktujemy się bezpośrednio z wydawcą w tej sprawie Kod który otrzymał Pan od nas poprawnie aktywował i wygenerował kod do CCBS natomiast problem jest z samym kodem wygenerowanym przez stronę Finkmanufacturing.com - postaramy się jak najszybciej rozwiazać ten problem. 

url
 
 
o grach
 
 
Odpowiedź na posta erupl (2013-03-28, 22:41:23)

Kod do Season Pass jest zarazem kodem do gry - czyli 2 w 1.

Witam,

 

dokładnie tak. W pudełku z grą jest jeden klucz - nazwany Season Pass - dzieki niemu bedzie można pobrać i zainstalować zarówno grę jak i Season Pass.

url
 
 
POST z wątku: bioshock infinite
o grach
 
 
Odpowiedź na posta kobal (2013-02-23, 21:10:53)

To granda co wyrabiacie z tymi lokalizacjami. Taki to problem zrobić zwykłe napisy? Zapewne ktoś sobie wymyślił, że frajerstwo z sieci samo spolonizuje grę a firma zaoszczędzi parę groszy. Ale, przynajmniej dla mnie, to powód by wstrzymać się z zakupem. Jak mam grać po angielsku to równie dobrze mogę sobie poczekać aż gra będzie kosztować 3 razy taniej.

My jako sklep nie decydujemy o polonizacji gier (lub jej braku)

url
 
 
 
 
Copyright © 2011 by Cenega Poland Sp. z o.o. All rights reserved.
Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet
anon.
Nick
   

ładowanie
okna chat