muve swap

muve swap
 
 
 
 
 
Zła nazwa użytkownika lub hasło!
 
  zapamiętaj mnie
 
nie pamiętam hasła Zaloguj Nie mam jeszcze konta
 
 

Forum / posty użytkownika

POWRÓT DO FORUM
 
lukas013
 
 
o grach
 
 

Witam,

dzisiaj przeczytałem, że premiera pudełkowej wersji gry (PC) ma być przełożona na 8 listopada. Czy moderatorzy mogą potwierdzić tę informację?

url
 
 
o grach
 
 
Odpowiedź na posta Muve.pl (2013-09-04, 09:34:05)

Lukas, z naszego systemu wynika, że dziś przesyłka będzie u Ciebie. Widocznie maili było tak dużo, że jeden dotarł dopiero dziś. Sprawdź numer przesyłki: http://dpd.com.pl/tracking.asp?p1=0000003313450U&przycisk.x=11&przycisk.y=11&przycisk=Wyszukaj&przycisk=Wyszukaj&ID_kat=3&ID=33&Mark=18

 

Pozdrawiam,

Marcin

Tak, przesyłka doszła dzisiaj, ale wydawało mi się, że jeżeli zamówienie składałem w nocy w niedzielę, to w poniedziałek nastąpi wysyłka i gra będzie u mnie we wtorek, a nie w środę (04.09).

Jeszcze jedno pytanie. Do gry nie był dołączony kod do Kompanii Graczy, rozumiem, że trzeba się po niego "zgłosić" drogą mailową?

url
 
 
o grach
 
 

Dzisiaj rano dostałem maila z numerem przesyłki Rome 2. Przesyłka dotrze do mnie dopiero jutro i nie będzie to już dzień premiery, jak pisaliście w poprzednim poście :/

url
 
 
o grach
 
 

Czy zamówienie nr 100599901 zostało wysłane? Grę kupowałem w nocy z niedzieli na poniedziałek, a status "zamówienie potwierdzone" niestety nie uległ zmianie.

url
 
 
o grach
 
 
Odpowiedź na posta Muve.pl (2013-08-21, 15:03:41)

Hej,

 

Klucze wysyłamy dopiero w piątek. Nie mamy niestety pozwolenia, aby zrobić to wcześniej. Gra nie będzie się pobierać przez Downloader.

Dzięki za odpowiedź. Ale jeszcze chwilkę potruję ;). Piątek tzn 0:01 czy godziny Waszej pracy (od 8-9 rano). Po gameplayach jestem bardzo "napalony" na gierkę i nie wiem czy się nastawić na nockę czy lepiej wstac rano ;).

url
 
 
o grach
 
 

Witam,

kiedy będą Państwo wysyłali klucze do edycji deluxe gry Splinter Cell? Czy klucza można oczekiwać po północy, czy dopiero rano?

Czy grę będzie można ściągnąć za pomocą Muve Downloader'a czy poprzez system UPlay?

url
 
 
POST z wątku: Kod zniżkowy
o grach
 
 
Odpowiedź na posta Muve.pl (2013-08-19, 16:11:36)

Zwykle wysyłamy kilka razy w tygodniu. Teraz jednak mamy spore opóźnienia, które staramy się nadrobić.

Mój kod również doszedł, wielkie dzięki :).

url
 
 
POST z wątku: Kod zniżkowy
o grach
 
 

Witam,

co jaki czas wysyłają Państwo kody zniżkowe? W mailu potwierdzającym jest informacja, że raz dziennie, a niestety ja swojego nie dostałem pomimo oczekiwania od 13 sierpnia.

url
 
 
POST z wątku: bioshock infinite
o grach
 
 

Czy do pudełkowego Bioshock'a nie powinien być czasem dołączony kod do Kompanii Graczy?

Jeżeli go Państwo nie dodawali do pudełek, to czy wystarczy wysłać maila z prośbą o wygenerowanie go?

url
 
 
POST z wątku: Tomb Raider - pytania
o grach
 
 

Witam,

dzisiaj o godzinie 9:58 zamówiłem i zapłaciłem za Tomb Raidera (zamówienie nr 994542848). Byłem przekonany, że zamawiając grę z rana, paczka zostanie wysłana do mnie tego samego dnia, niestety status zamówienia na godzinę 20 to "Zamówienie przyjęte do realizacji". Czy owy status jest aktualny i gra nie została wysłana?

url
 
 
POST z wątku: Zniżka 40%
o grach
 
 

A ja z prywatną sprawą, czy mogłbym prosić o przyspieszenie otrzymania 40% zniżki?

Zamówiłem ją w czwartek, myślałem, że otrzymam ją następnego dnia (tak było ostatnim razem), lecz niestety przeliczyłem się.

Chcę zamówić Hitmana i mieć pewność, że gra dotrze do mnie w dzień premiery.

url
 
 
o grach
 
 

Witam,

mam dwa pytania w związku z grą AC III Digital Deluxe:

1. W jakis sposób będę mógł pobrać grę, czy będzie to UPlay, czy Muve Downloader?

2. Czy wersja oferowana w Muve jest tą samą wersją co prezentowana na stornie Ubishop'u http://shop.ubi.com/store/ubiemea/pl_PL/pd/ThemeID.8605700/productID.252310000/Assassins-Creed-III-Deluxe-Edition.html ?

url
 
 
POST z wątku: Dishonored
o grach
 
 

No a mi wczoraj przyszedl mail, że paczka została wysłana, ale niestety na trackingu paczka nie istnieje. Czy Panowie moderatorzy mogliby sprawdzić czy moja paczka gdzieś nie zaginęła? Numer zamówienia: 539773234.

url
 
 
POST z wątku: Dishonored
o grach
 
 

No nie powiem błyskawiczna odpowiedź :). Bardzo dziękuję za zainteresowanie się sprawą i wyczerpującące wyjaśnienie. Mail już został wysłany.

url
 
 
POST z wątku: Dishonored
o grach
 
 

Niestety kod -40% już nie działa na grę. Napisałem maila do KG, ale z innego forum wiem, że odpowiedź będzie najpewniej taka: "Nie są to gry Cenegi, dla których działa zniżka.".

Gra spełnia warunki które uprawniają Nas do zniżki, a więc cytując: "Kod działa na wszystkie tytuły dystrybuowane przez firmę Cenega z katalogu dostępnego na www.sklep.muve.pl/cenega z wyjątkiem gier firmy Ubisoft i Edycji Kolekcjonerskich.". W regulaminie KG równiez nie ma żadnej wzmianki o grach, na które owy kod nie działa.

Czuje się mocno zirytowany faktem, że wybierając nagrodę w postaci kuponu -40% nie mogę z niego skorzystać, mimo spełnienia wszystkich warunków.

Proszę o włączenie sie moderatora do dyskusju bo sprawa jest w miarę istotna dla osób, które chcą zamówić grę w Waszym sklepie.

url
 
 
 
 
Copyright © 2011 by Cenega Poland Sp. z o.o. All rights reserved.
Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet
anon.
Nick
   

ładowanie
okna chat