muve swap

muve swap
 
 
 
 
 
Zła nazwa użytkownika lub hasło!
 
  zapamiętaj mnie
 
nie pamiętam hasła Zaloguj Nie mam jeszcze konta
 
 

Forum / posty użytkownika

POWRÓT DO FORUM
 
pawel.kotelon
 
 
POST z wątku: XCOM
o grach
 
 

witam,

 

dla wszystkich zainteresowanych problemem dlc na xbox - info otrzymane od wsparcia muve.

 

"Z informacji, które otrzymaliśmy od 2K Games wynika, że dodatek DLC Solider Pack będzie dostępny na konsoli Xbox 360 od 9 listopada 2012. Opóźnienie wynika z przyczyn technicznych. "

 

tak więc chwlę jeszcze poczekamy - swoją drogą zastanawiam się czy 09.11 do sklepów nie wejdzie polska wersja xcom :) -mam nadzieję, że cenega wynegocjowała możliwość pobrania pakietu językowego,  zwłaszcza, że zapłaciłem więcej za wersję ang niż pol/ang..

pozdrawiam

url
 
 
POST z wątku: XCOM
o grach
 
 
Odpowiedź na posta maszyna (2012-10-19, 13:46:16)

W instrukcji widnieje wpis - 'Ekskluzywna edycja specjalna - zawartość cyfrowa. Aby zainstalować włóż płytę nr 2 i otwórz folder "Zawartość Edycji Specjalnej"'

Tylko, że nie ma takiego katalogu. Znowu niefart?

eeee w wersji Xbox360 nie bardzo mogę to zrobić :):):)

url
 
 
POST z wątku: XCOM
o grach
 
 

witam

czy coś wiadomo w sprawie dodatków DLC? niestety nie jestem w stanie niczego pobrać przy pomocy dołączonego kodu, a w menu charakter też nie widzę niczego specjalnego...

pozdrawiam

url
 
 
o grach
 
 

witam

ja na obecną chwilę gram w składzie - 2x heavy, 2x snajper, 1x assault, 1x support - to przy misjach "polowych" - w bazie taki system mi się nieco gorzej sprawdził i straciłem jednego żołnierza - na obecną chwilę do bazy raczej będę zabierał 1 snajpera, 2x heavy, 2x assault (w tym jeden z apteczką) i 1x support,

 

co do taktyki walki - wykorzystuję maksymalnie osłony - tylko w pewnej sytuacji wystawiam np snajpera/heavy na daleki strzał bez osłony - z tego co widzę, mechanika gry oparta jest na zasadzie - masz osłonę może przeżyjesz, nie masz osłony to padasz. Taki system pozwolił mi na razie na stratę tylko jednego członka drużyny w bazie obcych przy spotkaniu z chrysalidami :) (oprócz misji tutorial gdzie 3 pada i tyle).

 

pozdrawiam

url
 
 
POST z wątku: XCOM
o grach
 
 

witam

 

no no muszę pochwalić :) a już się bałem, że nie dojdzie dzisiaj do mnie ufo - a tu miła niespodzianka :) nie wiedziałem że do paczkomatów nawet po 19.00 dostarczają :)

dziękuję i pozdrawiam - zobaczymy teraz jak pójdzie z DLC bo z tego co czytam to może być różnie :)

 

pozdrawiam

url
 
 
POST z wątku: XCOM
o grach
 
 

Witam

 

czy ja również mogę się dowiedzieć czy dostanę swoją grę przed weekendem? nie ukrywam, że złożyłem zamówienie jeszcze przed ogłoszeniem jakichkolwiek problemów z wersją polską, później wybrałem wersję angielską (nie chcę czekać jeszcze miesiąc) a tu nagle się okazuje, że pewnie nie dostanę UFO przed weekendem - co mnie bardzo irytuje..

czy jest możliwość potwierdzenia kiedy mogę się spodziewać mojego zamówienia: nr 782784255 - zamówienie opłacone z góry - nawet mi potwierdzano że dzisiaj mam dostać.

 

pozdrawiam

Paweł K.

url
 
 
POST z wątku: XCOM
o grach
 
 

Witam,

 

chciałbym zapytać na kiedy przewidziana jest na obecną chwilę premiera polskiej wersji? To co mnie najbardziej niepokoi to fakt, że ktoś już wspomniał o terminie listopadowym, dodatkowo empik od początku wskazywał na taki termin dla polskiej wersji.

Jeżeli faktycznie termin wydania polskiej wersji od początku był planowany na listopad to dlaczego oficjalnie do wczoraj twierdzono coś zupełnie innego?

 

Przy okazji - dosyć fatalnie wyszło załatwienie sprawy z decyzją jaką wersję chcę otrzymać - jeżeli wysyłacie Państwo maila z info o godzinie 16:20 a dział obsługi działa do 17.00 - to wiadomo, że mało kto zdecyduje którą wersję chce otrzymać - ja na przykład czekam na odpowiedzi na swoje pytania, po ich otryzmaniu mogę podjąć decyzję ale nie wcześniej.

Przez takie załatwienie sprawy pozostaje spory niesmak na przyszłość i chęć zabezpeiczenia się przed takimi ewentualnościami poprzez zakupy w innym miejscu..

Pozdrawiam i proszę o informacje dot przewidywanego obeceni terminu wydania UFO.

 

Paweł K.

url
 
 
 
 
Copyright © 2011 by Cenega Poland Sp. z o.o. All rights reserved.
Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet
anon.
Nick
   

ładowanie
okna chat