muve swap

muve swap
 
 
 
 
 
Zła nazwa użytkownika lub hasło!
 
  zapamiętaj mnie
 
nie pamiętam hasła Zaloguj Nie mam jeszcze konta
 
 

Forum / posty użytkownika

POWRÓT DO FORUM
 
kareeb
 
 
POST z wątku: Max Payne 3
o grach
 
 

Program był wielokrotnie uruchamiany, pracował kilka godzin non-stop. Wygląda to trochę tak jakby Muve downloader mógł ściągać z prędkością max. 1Mb/s (ok.128kB/s). Nie wiem z czego to wynika - jest to pierwszy program, w który spotkałem się z taką sytuacją. Firewall "pozwala" mu na wszystko. Wina raczej nie leży po stronie ISP, gdyz jak już pisałem, w żadnym innym programie nie spotkałem się z takim problemem. To samo było jak kiedyś kupiłem u Państwa Anno 1404 - max.130 kB/s.

Program przestaje odpowiadać przy każdej próbie wyłączenia.

Po ponownym włączeniu znowu muszę resetować ustawienia, bo bez tego "stoi w kolejce". 

url
 
 
POST z wątku: Max Payne 3
o grach
 
 

Witam. Niestety ale w moim przypadku sytuacja nie uległa zmianie -po resecie max.130kB/s (łącze 20Mb/s), po ponownym uruchomieniu  status "w kolejce", przy wyłączaniu programu komunkat "program przestał odpowiadać". Nie wiem co dalej z tym fantem zrobić :(

url
 
 
POST z wątku: wolno pobiera grę
na każdy temat
 
 

teken123: absolutnie masz rację, zgadzam się z Tobą. Ale bądźmy realistami - wpłaciliśmy do kasy Muve.pl po 25zł i teraz będą robili wszystko by nas wydymać. A to wasz provider ma coś nie tak z netem, a to u was z firewallem coś nie tak itd, itp.

url
 
 
POST z wątku: wolno pobiera grę
na każdy temat
 
 

Kurde, Muve.pl odpiszczie coś bo już nerwy puszczają. Czy macie sposób na pobranie tej gry czy oddajecie pieniądze? No przecież ten Wasz program po prostu nie działa:

1) Po pierwszym uruchomieniu programu: pobieranie na łączu 20 Mb/s to max. 130kB/s, gdzie przepustowość łacza wynosi do 2,5MB/s, zgadza się? I inne programy do dystrybucji cyfrowej są w stanie takie łącze wykorzystać

2) Przy ponownym uruchomieniu programu: "w kolejce - proszę czekać" - na co???!!! Na 21 grudnia, koniec świata czy na co?
3) Przy wyłączaniu programu (nie, nie mogę sobie pozwolić na to by komp pracował 24h) - program przestał odpowiadać

 

Proszę was napiszcie po prostu o co chodzi - czy nie jesteście w stanie nic poradzić i podajecie sposób odzyskania pieniędzy, czy podajecie sposób na względnie "normalne" pobranie gry - czyli nie ściąganie przez 3 dni a w ciągu co najwyżej kilku godzin. Bo zaczynam odnosić wrażenie że zaczynacie grać na zwłokę. Konsument może zrezygnować z zakupu/zawarcia umowy w ciągu iluś tam dni, więc przeciągacie ten okres. Z żadnym sklepem internetowym (obojętnie czy chodzi o gry, książki itd.) nie miałem takich przebojów.

url
 
 
POST z wątku: wolno pobiera grę
na każdy temat
 
 

Witam. Po resecie ustawień prędkość pobierania wynosiła (o dziwo zaczęło pobierać!) ok.120kB/s. Mało, jak na łącze 20Mb/s i grę która "waży" 26GB. Kolejny problem to fakt, że po wyłączeniu Muve Downloadera i ponownym włączeniu znowu jestem "w kolejce". Powiedzcie mi drodzy moderatorzy co z tym zrobić (pewnie to samo pytanie zadaje sobie cała masa ludzi)? Tylko nie piszcie żeby sprawdzić u providera lub sprawdzić firewalla. W firewallu Muve downloader ma pozwolenie na wszystko. A provider raczej nie jest problemem gdyż mam internet u niego od ponad 2 lat i Muve Downloader jest pierwszym programem, który sprawia takie problemy. Dla przykładu Origin, podczas ściągania dodatków do Battlefield 3 - prędkość między 2,2 a 2,5 MB/s. Gdy jakiś czas temu kupiłem na Muve.pl Anno 1404 to prędkość pobierania Muve Downloaderem też wynosiła max. 130 kB/s. Tylko że gra miała mniejszy rozmiar, ale i tak zajęło to trochę czasu. Mogę się mylić ale na moje to ewidentnie coś jest nie tak po stronie Muve.pl. Mam jednak nadzieję, że w końcu zagram w zakupionego MP3.

url
 
 
POST z wątku: wolno pobiera grę
na każdy temat
 
 

Jakaś parodia! To samo było przy pobieraniu Anno 1404! Max Payne 3 to ostatnia gra jaką kupiłem na Muve.pl! Najpierw pobieranie  50kB/s przy łączu 20Mb/s, a teraz "w kolejce", no kur.. co to ma być!? Ta gra ma 26 GB, kiedy to się pobierze? Czy wogóle? Jak można odzyskać pieniądze? W dodatku przy wyłączaniu programu - "program przestał odpowiadać". Dawno nie miałem takich jaj z żadnym programem.

url
 
 
 
 
Copyright © 2011 by Cenega Poland Sp. z o.o. All rights reserved.
Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet
anon.
Nick
   

ładowanie
okna chat