muve swap

muve swap
 
 
 
 
 
Zła nazwa użytkownika lub hasło!
 
  zapamiętaj mnie
 
nie pamiętam hasła Zaloguj Nie mam jeszcze konta
 
 

Forum / posty użytkownika

POWRÓT DO FORUM
 
thomen
 
 
POST z wątku: wolno pobiera grę
na każdy temat
 
 

Tak, wydaje mi się że można z peba czy innego torrenta zwykły obraz + demona ściągnąć i przy instalacji legalny klucz wpisać. Może zadziała.

data ostatniej edycji: 2012-11-23, 12:31:51
url
 
 
POST z wątku: wolno pobiera grę
na każdy temat
 
 

Tak, u mnie też wielka poprawa - z 70 kB na 23 kB :(. 15% ściągniętej gry przez kilkanaście godzin ściągania :( :(.

url
 
 
POST z wątku: wolno pobiera grę
na każdy temat
 
 

Zgadzam się z przedmówcą. NIE WSZYSCY SĄ INFORMATYKAMI, DZIEĆMI NEO I FACEBOOKA i mogą nie wiedzieć, z jakimi problemami się spotkają. Poza tym, jakoś w innych systemach przy mega promocji nie spotkałem się z tak żenującym transferem przy czym najniższy transfer był i tak około 10 razy większy niż te, które mamy dziś w muve.pl . A co, gdy grę kupujemy w  prezencie? Jak mam np. dziecku wytumaczyć, że gra się ściągnie za 300-400 godzin? I drugie - gdyby tytuł kosztował nie 24,99zł tylko 124,99zł, to jeszcze LEPIEJ poczułby się z pewnością zrobiony w balona klient. Żenada i tyle...

data ostatniej edycji: 2012-11-23, 09:09:43
url
 
 
POST z wątku: wolno pobiera grę
na każdy temat
 
 

Panie moderatorze Paweł i Szanowni Właściciele Muve.pl,

 

jest wysoce nieuczciwe, aby klient, który z dobrej woli kupił od Was produkt miał go ściągać kilkaset godzin! Jesteście TRAGICZNI i to był mój ostatni zakup w muve.pl. Uczciwosć nakazuje, aby poinformować klienta (który jest nieświadomy, że Wasze serwery - ich transfer - to jakaś kpina!) o tym, że kupując u Was wersję digital gry ŁADUJE SIĘ NA NIEZŁĄ MINĘ!!!

Powtarzam, to jest karygodne i zrobię wszystko, żeby wszyscy moi znajomi dowiedzieli się o Waszych "WSPANIAŁYCH" ofertach promocyjnych. Jakbym wiedział, to na Allegro, bądź gdziekolwiek indziej za 80zł bym kupił.

 

bez poważania,

 

Tomasz

 

ps - jeśli oferuje się usługę cyfrowej dystrybucji, to najpierw wypadałoby zadbać o właściwą prepustowość serwerów. Ściema, że "u nas wszystko jest OK!" jest tutaj co najmniej nie na miejscu w obliczu tylu postów i skarg kupujący tytuł MP 3!

 

 

data ostatniej edycji: 2012-11-22, 23:05:04
url
 
 
 
 
Copyright © 2011 by Cenega Poland Sp. z o.o. All rights reserved.
Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet
anon.
Nick
   

ładowanie
okna chat