muve swap

muve swap
 
 
 
 
 
Zła nazwa użytkownika lub hasło!
 
  zapamiętaj mnie
 
nie pamiętam hasła Zaloguj Nie mam jeszcze konta
 
 

Forum / posty użytkownika

POWRÓT DO FORUM
 
siwyak
 
 
POST z wątku: wolno pobiera grę
na każdy temat
 
 
Odpowiedź na posta Muve.pl (2012-11-23, 12:39:02)

Panowie, od wczoraj nonstop działamy w temacie. Faktem jest, że liczba zamówień na MP3 kilkukrotnie pobiła dotychczasowych rekord, ale wczoraj od razu dostawiliśmy nowy i bardzo wydajny serwer z łączem 1 Gbit, które w tym momencie ma zaledwie 20%. Rozpatrujemy wszystkie warianty, od puli adresów IP po providera Waszych łącz internetowych - przed chwilą rozmawialiśmy przez telefon z Klientem, który w domu ma transfer 20kbps, a w pracy 6MB/s. Podstawowa różnica - provider.

 

Czy możecie w tym wątku podać nazwy swoich dostawców internetu? Jest to jedna z opcji, które teraz badamy.

Netia 20 MB/s. Prędkość pobierania od 10 KB do 180 KB, częściej jednak ok. 10-20 KB. 

url
 
 
POST z wątku: wolno pobiera grę
na każdy temat
 
 

Hmm, a czy wersja udostepniona na muve jest taką samą, jaka jest np. na płycie z grą? Bo wtedy można przynajmniej przerzucić się na jakiegoś torrenta i wpisać po prostu key. W sumie jest to idiotyczne, żebym musiał robić coś takiego, ale szkoda mojego czasu na to, że sklep nie potrafi się dobrze wywiązać z umowy. Bo to, że się pobiera nie oznacza, że jestem zadowolony, bo trudno być zadowolonym z tak niskiego (żeby nie powiedzieć dosadniej) transferu. Ale jak widzę, moderacja/admini/przedstawiciele firmy śpią i nikt nawet nie raczy się tym zainteresować. 

url
 
 
POST z wątku: wolno pobiera grę
na każdy temat
 
 

Jestem wręcz "zachwycony" niesamowitym transferem 10 KB/s przy łączu 20 MB/s. Przy takim transferze ściągnę grę za jedyne 700h :) Dziękuję Ci muve.pl, że tak dbasz o moje zdrowie, które straciłbym zapewne grając w Maxa... A tak serio, to jest skandal, że oferujecie promocję przy infrastrukturze, która nie wyrabia. Bo, że ktoś tam na biegunie pobiera przez Wasz downloader z prędkością 5 MB/s, to mnie interesuje mniej więcej tyle, co zeszłoroczny śnieg. To ja i wiele innych osób ma problem. Poleciłem zakup Maxa czterem osobom, które teraz żałują, że kupiły właśnie przez muve i to mi jako polecającemu się dostaje. Tak dużej firmie nie powinno się to zdarzyć. 

url
 
 
 
 
Copyright © 2011 by Cenega Poland Sp. z o.o. All rights reserved.
Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet
anon.
Nick
   

ładowanie
okna chat