muve swap

muve swap
 
 
 
 
 
Zła nazwa użytkownika lub hasło!
 
  zapamiętaj mnie
 
nie pamiętam hasła Zaloguj Nie mam jeszcze konta
 
 

Forum / posty użytkownika

POWRÓT DO FORUM
 
xamon
 
 
o grach
 
 

Udało się, pobrałem i zanstalowałem. Na starej wersji MUVE Downloadera pobierało mi w nocy z prędkością 1,6mb/s i pobranie 50% zajeło mi półtorej godziny. Oby więcej takich promocji, jak przy MP3 

url
 
 
POST z wątku: Max Payne 3
o grach
 
 

Wejdź do folderu, gdzie pobrałeś Maxa i kliknij setup. Było mówione, że przez MUVE Downloadera nie można zainstalować Maxa Payne ;)

url
 
 
o grach
 
 

Widać poprawę, bo prędkość pobierania wzrosła bardzo szybko do tych 150 kb/s. Później neta mi wywaliło na kilka sekund i po ponownym włączeniu MUVE Downloadera - prędkość wynosiła od razu 600kb/s, później opadła i teraz waha sie między 200-350kb/s. Mam nadzieję, że słowa dotrzymacie i problem naprawicie dzisiaj, ale i tak nastawiony jestem na nocne ściąganie. 

url
 
 
POST z wątku: wolno pobiera grę
na każdy temat
 
 
Lepiej nie jest, nadal w ciągu dnia to samo. Przyznam, dzisiaj po północy przez dwie godzinki ściągało z prędkością 700kb/s i pobrało się około 19%, a wczorajszy cały dzień z prędkościa 47kb/s i jedynie 3%. Rano gdy włączyłem ściąganie o 10:00 to pobierało z prędkością 300-400kb/s i pobrało się teraz łącznie 29%, to jeszcze te 71% ściągania. Teraz wszystko wróciło do 'normy' - pobiera 24kb/s >.<
url
 
 
POST z wątku: wolno pobiera grę
na każdy temat
 
 

U mnie nadal to samo, ehh. Cały czas te cholerne 47kb/s, a u innych śmiga normalnie -.-

url
 
 
POST z wątku: wolno pobiera grę
na każdy temat
 
 

Pobrałem 1% od 11:30, sukces. Dzisiaj gorzej, niż wczoraj - 14kb/s, a czasami nawet 2,6kb/s. I mała rada, bo z tego co wywnioskowałem to tak robicie, zamiast dzwonić do jakichś małych firmek, gdzie net jest za grosze na słabych łączach to zadzwońcie do neostrady i netii, gdzie wiekszość osób ma u nich neta, w tym ja. No i poza tym, łącza w danych regionach mogą być przęciązone. Sam ostatnio dzwoniłem do Netii, bo z małą prędkością pliki pobiera i powiedzieli, że łącza mają przeciążone i problem u nich leży, mineły dwa tygodnie, a problem taki sam. Jedynie wieczorami, można coś ugrać. 

url
 
 
POST z wątku: wolno pobiera grę
na każdy temat
 
 

Śmieszne zaczyna sie to robić, płacisz 25 zł (to nie jest drogo, ale w końcu płacisz) w sklepie, a później masz problemy ze ściągnięciem gry, bo nie da się jej pobrać na takiej szybkości. Na dodatek, nie wiem czy tak jest, ale przynajmniej tak zauważyłęm, że po wyłączeniu MUVE Downloadera - gra pobiera się od nowa, no kurnaa - masz przez dwa tygodnie mieć WŁĄCZONEGO kompa ? Irytujące jest też to, że mam neta 20 mb, a pobiera z prędkością 27kb/s. I po trzecie, moderatorzy przeczytają to dopiero w poniedziałek, a ludzie pozostawieni są z problemem, bo weekend. I nie przyjmuje tego, że nie spodziewali się tylu osób, którzy zakupią Maxa Payne 3. Skoro kosztuje jedynie 25 zł i przez niektórych uważana za najlepszą grę 2012 roku. 

url
 
 
o grach
 
 

Porażka, kupując Maxa miałem nadzieję, że pobiorę go z maksymalną prędkością. Mam neta w netii - 20mb, a pobiera mi z prędkością 27kb/s. 

url
 
 
 
 
Copyright © 2011 by Cenega Poland Sp. z o.o. All rights reserved.
Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet
anon.
Nick
   

ładowanie
okna chat