muve swap

muve swap
 
 
 
 
 
Zła nazwa użytkownika lub hasło!
 
  zapamiętaj mnie
 
nie pamiętam hasła Zaloguj Nie mam jeszcze konta
 
 

Forum / posty użytkownika

POWRÓT DO FORUM
 
nosowska.dominika
 
 
kwestie techniczne
 
 

Pobrałam GTA 4 i zanistalowałam je bez problemów, następnie pobrałam GTA 4 EFLC, zainstalowałam i niestety gra nie chce się uruchomić- zaraz po instalacji wyskoczył mi błąd "Program securom przestał działać" i nawet nie miałam okazji aktywować dodatku. Jako, że wszelkie porady pana google w tej sprawie jak dotąd mi nie pomogły to proszę o pomoc, może ktoś z Was spotkał się z tym problemem?
Dodam, że mam windows 7, wszystko co może być zaktualizowane, jest zaktualizowane, próbowałam uruchomić grę z i bez antywirusa aktywnego, uruchamiałam jako administrator, wszelkie wymagania sprzętowe są spełnione, zapora systemu windows też nie blokuje.

url
 
 
kwestie techniczne
 
 

A ja Wam powiem (ku pokrzepieniu serc!) że moje GTA się wreszcie ściągnęło! :) 

url
 
 
POST z wątku: Problem z Muve Downloader
kwestie techniczne
 
 
Odpowiedź na posta oldrules (2013-05-23, 20:49:59)

Witam,

Kupiłem grę na koncie zsynchronizowanym z facebookiem, otrzymałem kod, pobrałem Muve Downloader. 

W tym momencie mam problem ponieważ nie posiadam konta muve.pl tylko to facebookowe na muve.pl. 

Na Muve Downloader nie mogę się zalogować poprzez facebook, ponieważ nie ma tam takiej opcji. Co moge zrobić?

Prosze o pomoc i z góry dziękuję

Próbowałeś podać ten sam mail i hasło co na facebooku? 

url
 
 
POST z wątku: wolno pobiera grę
na każdy temat
 
 
Odpowiedź na posta mephisto.kl (2013-05-23, 17:51:13)

To grubo, widze :D Co mi da zgłoszenie reklamacji ? Oddadzą mi kasę ? Ciężko będzie ponownie znaleźć Maxa 3 za 25 zł. Świat się nie zawali jak poczekam te pare dni do rozwiazania problemu z łączem. 

No właśnie tak sobie myślę.. Wszyscy tu lamentują, że taki słaby transer, że szybciej byłoby ze Stanów grę ściagnąć, że reklamacja, że konsumenci, ale kurczę większość tych gier to gry, które już mają od kilku do kilkunastu miesięcy czy lat, jakby się komuś tak strasznie śpieszyło to chyba by kupił grę w dniu premiery, nie? Ja też zaraz po kupieniu gry poczułam nieodpartą ochotę zagrania w nią i drugi dzień czekam z niecierpliwością, ale kurczę nie będę składać reklamacji za coś, na co wydałam połowę normalnej ceny. Jakbym chciała mieć grę "od razu" to bym ją kupiła w sklepie :P

url
 
 
kwestie techniczne
 
 
Odpowiedź na posta stefanskiadam81 (2013-05-23, 16:26:33)

Widzę, że nic się nie zmienia z transferem :/ nawet jest jeszcze gorzej, bo teraz mam całem 40kb/s. Załuję, że dokonałem zalupu, ale to piwerszy i ostatni raz więc przemęcze się tym razem...

Masakra

Nie raz korzystałam z usług muve i jak dotąd nigdy mnie nie zawiedli, także nie ma co tak od razu ich skreślać. ;) 

url
 
 
POST z wątku: wolno pobiera grę
na każdy temat
 
 

Cóż, awarie się każdemu zdarzają... Ja już od 26 godzin próbuję ściągnąć GTA 4... W najgorszych przypuszczeniach zakładałam, że pobieranie skończy się wczoraj wieczorem. A tutaj niespodzianka, gra wciąż się pobiera. Już aż zaczęłam sama szukać czy te porty mam poblokowane czy nie, przestudiowałam wszystkie ustawienia routera (o większości dowiadując się po raz pierwszy w życiu) i w sumie staram się nie rzucać tutaj żadnymi bluzgami, bo pewnie sami nie spodziewaliście się takich problemów, ale proszę, następnym razem sprawdźcie, czy jesteście w stanie "ogarnąć" tych wszystkich zasysaczy, bo te czekanie na każdy kolejny procent, radość, gdy nagle podskoczy prędkość i smutek, gdy sekundę potem spadnie niemal do zera to jest gorsze uczucie niż te, które czuję gdy widzę dziewczynę ubraną tak samo jak ja. 

url
 
 
 
 
Copyright © 2011 by Cenega Poland Sp. z o.o. All rights reserved.
Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet
anon.
Nick
   

ładowanie
okna chat