muve swap

muve swap
 
 
 
 
 
Zła nazwa użytkownika lub hasło!
 
  zapamiętaj mnie
 
nie pamiętam hasła Zaloguj Nie mam jeszcze konta
 
 

Forum / posty użytkownika

POWRÓT DO FORUM
 
igor8472
 
 
POST z wątku: Napisz do mnie..
na każdy temat
 
 

Sugestia odnośnie swap-a. Możeby zmienić w formularzach wystawiania opcje online passów z 'klucz aktywny/nieaktywny' na 'wykorzystany/niewykorzystany' bo takie do końca jasne to nie jest, miałem już od kupujących pytania na ten temat mi że opcja jak byk na stronie gry jest.

url
 
 
o grach
 
 

Nic niesttey a już na pewno nie w ersji X360. Trzeba się pogodzić i graćć, fabuła jako taka i tak w grze nie wystepuje bo tego story co jest bym nią nie nazwał :*.

url
 
 
o grach
 
 

To nie wada egzemplarza a losowy bug który występuje u wielu osób. Albo w cut scenkach są nazwy plików zamiast dialogów, albo nie ma głosów albo oba naraz. W wersji Games on Demand z Marketplace jest to samo.

data ostatniej edycji: 2012-09-05, 09:02:58

url
 
 
o grach
 
 

Far Cry 3

Forza Horizon

Resident Evil 6 - tu mam obawy że zrobią z gry papkę dla hamburgerów jak Gyrosy, nie mniej czekam.

Borderlands 2

I w sumie Most Wanted 2 - oby był co najmniej tak dobry jak Hot Pursuit

I mam nadzieję że GRID-a 2 Codemasters wypuści jednak w tym roku na gwiazdkę choć wątpię, 2 duże ścigałki premeirę będą miały w listopadzie.

url
 
 
na każdy temat
 
 

Może być i 3 :). To zmotywuje ludzi do dbania o swój profil jak im na wymianach zależy.

data ostatniej edycji: 2012-06-11, 21:05:47

url
 
 
na każdy temat
 
 

Może by tak wprowadzić jakiś limit czasu na ważność oferty; miesiąc, dwa or sth like that. Po tym czasie swapy byłyby usuwane i zostawały tylko jako gry w profilu. Sporo ludzi się porejestrowało ale chyba tylko dla checy bo na wiadomośći i oferty swapów zero odpowiedzi.

data ostatniej edycji: 2012-06-08, 16:24:44

url
 
 
na każdy temat
 
 

Przydałoby się jakieś okienko do wpisywania kosztów wysyłki bo część kupujących jest przeświadczona że jest za darmo ;).

url
 
 
POST z wątku: Jak nie zostać oszukanym
na każdy temat
 
 

Jesli masz dowó nadanai a druga strona kręci robisz wydruki ze strony gier, korespondencji itp. i zgłaszasz oszustwo w prokuraturze. Wystarczy że każde swoje kliknie i zakaceptuje oferte i jest to traktowane jak umowa.

url
 
 
o grach
 
 

Przydałaby się możłiwosć zaznaczania kilku platform od razu przy dodawaniu do bazy.

url
 
 
na każdy temat
 
 
Odpowiedź na posta Kuba (2012-03-17, 10:59:57)

igor, a potwierdzasz dodanie zdjęcia ? Wrzucasz zdjęcie a następnie musisz nacisnąć na "ptaszka" (damn, dziwnie to zabrzmiało). Niemniej jednak dodawanie zdjęć do kolekcji działa :) 

'Ptaszek' którego można kilknąć wyświetla mi się tyko przy dodawaniu fotki kolekcji na profilu, przy fotkach do swapów ten który o góry strony sie pojawia nie można kliknąć.

 

Druga sprawa powystawiałem gry ze swojej kolekcji na swapy, przyglądam swapy innych znajduję coś co mneii nteresuje wysyłam ofertę wymiany na coś ze swojej kolekcji.. ups nie mogę bo wyskakuje error żewystawiłem daną grę na swapa i nie moge jej zaoferować. Czyli mam usnac ją z moich ofert żebym mógł zaproponować komuś? Trochę to bez sensu.

 

 

url
 
 
na każdy temat
 
 

Za każdym razem gdy chce dodać do swapa real fotkę, wyskakuje mi przy niej 'HTTP error' ale jednocześnie o góry ekranu że dodano obrazek jednak nigdzie go nie widać, tak sam ze zjęciem kolekcji na głównej stronie profilu.

data ostatniej edycji: 2012-03-17, 11:00:32

url
 
 
o grach
 
 

Z dawnych staroci które często powtarzam sobie do dziś, Homeworld, Heroes 3, oba pierwsze Fallouty.

url
 
 
na każdy temat
 
 

Przydąłoby się jakies łatwiejsze dodawanie przedmiotów do listy poszukiwanych - niezaleznie a nie tlyko przy wystawianiu swoich tak jak np. na Gt.

url
 
 
 
 
Copyright © 2011 by Cenega Poland Sp. z o.o. All rights reserved.
Kreacja & wdrożenie: agencja interaktywna okinet
anon.
Nick
   

ładowanie
okna chat